Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Kino w Żarkach 22 luty – informacje praktyczne.

Kino w Żarkach 22 luty – informacje praktyczne.

Na seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która przygotowała dla widzów garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!Partnerem pokazów filmowych tego dnia jest Planet Pay. Pokazy filmowe będą dobrą okazją do spotkania z ich przedstawicielami.

Na przyjazd do Was uruchomiliśmy również specjalną akcję promocyjną! Dla wszystkich, którzy dokonają płatności bezgotówkowej (tj. przelewem, kartą, telefonem czy za pomocą zegarka) przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. Zniżka obowiązuje zarówno w przedsprzedaży, jak i w dniu przyjazdu, w kasie kina.

Regulamin promocji: https://filmowobezgotowkowo.pl/znizka

Kolejne benefity, tym razem dla przedsiębiorców, czekają przed ośrodkiem kultury w nowoczesnym kamperze, w którym funkcjonuje mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Każdy przedsiębiorca, który odwiedzi kamper i zostawi wizytówkę otrzyma voucher na gratisowy popcorn.

Bilety do kina można kupić zarówno online na stronie Bezgotówkowego Kina Objazdowego, jak i w dniu naszego przyjazdu w kasie kina – płacąc bezgotówkowo lub gotówką.

Podczas seansów edukacyjnych dla szkół i przedszkoli dla najmłodszych widzów proponujemy popcorn w specjalnej cenie – 8 zł za kubek popcornu.

Link do przedsprzedaży online:  https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/677

Cennik biletów:

Bilet normalny:      20 zł
Bilet ulgowy:           18 zł
Bilet grupowy:        16 zł *

*seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób

Kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu.

Ważne! Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów (wyjątkiem są grupy zorganizowane). Zalecamy zakup biletów online i płatności bezgotówkowych. Przywozimy ze sobą barek kinowy z napojami z portfolio The Coca-Cola Company (Coca-Cola, Fanta, Sprite,Cappy, Kropla Beskidu) oraz pysznym popcornem. 

***

Bezgotówkowe Kino Objazdowe jest realizowane przez Outdoor Cinema w Partnerstwie Strategicznym z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina. Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl/

#FilmowoBezgotówkowo

Sprawdź trasę naszego kina:

https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina


 

 

08

LUT

2024

275

razy

czytano