Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Rowery Na Jurze w Suliszowicach.

Rowery Na Jurze w Suliszowicach.

Tuż przy drodze rowerowej z Żarek do Olsztyna, w doskonałej lokalizacji w stosunku do jurajskich atrakcji w Suliszowicach w Gminie Żarki rozpoczęła działalność nowa wypożyczalnia rowerów. Wysokiej jakości sprzęt, w tym rowery elektryczne zapewniają komfort spragnionymi rowerowych wypraw. A okolica wokół wioski kusi licznym atrakcjami.

- Stawiamy na nowe rowery i bezpieczeństwo. Każdy wypożyczający otrzymuje wytrzymałe kaski i to jest już w cenie wypożyczenia roweru  – zapewniają Patrycja Kasprzyk i Jakub Łapaj, właściciele wypożyczalni w Suliszowicach.

Do dyspozycji turystów: 10 rowerów, w tym dwa elektryczne. Wśród tych klasycznych 4 sztuki to rozmiar L i 4 sztuki rozmiar M. Gdy grupa potrzebuje więcej dwuśladów w ramach współpracy między wypożyczalniami w Gminie Żarki można zapewnić sprzęt dla grupy autokarowej i większej.

W wypożyczalni jest dostępna przyczepka rowerowa oraz foteliki do bezpiecznego przewożenia dzieci. Spełniają one najwyższe standardy.  - Zapewniamy bezpieczeństwo również najmłodszym uczestnikom wypraw rowerowych – mówią właściciele.

Sprzęt może być zarezerwowany przez stronę internetową, telefon lub maila. Przy wypożyczalni w bezpiecznym miejscu  można zostawić auto i zabrać rowery.

Suliszowice to miejscowość urokliwie położna na Jurze, z licznymi ostańcami i i widokami. Od 2023 roku przez miejscowość przebiega Regionalna Trasa Rowerowa nr 17. Asfaltowa droga rowerowa łączy miasteczko Żarki z Olsztynem słynącym  z zamkowych ruin i dalej prowadzi do Częstochowy. Z Suliszowic blisko nie tylko do Olsztyna, ale wszystkich atrakcji szczególnie dla rodzin w Żarkach na czele z Muzeum Dawnych Rzemiosł. Warto polecić rowerowe wyprawy z Suliszowic w kierunku  Leśniowskiego Sanktuarium, Złotego Potoku, Pustyni Siedleckiej, Kamieniołomu Warszawskiemu, czy do Mirowa i Bobolic.

INFO:
Rowery Na Jurze Wypożyczalnia rowerów
Suliszowice, ul. Wiejska 20, 42 – 310 Żarki
Tel.  508 988 551,  785 521 784
rowerynajurze@gmail.com
rowerynajurze.pl
Obserwuj: https://www.facebook.com/profile.php?id=61558418906841

Zdjęcia: Rowery na Jurze

Pobierz wycieczki rowerowe: https://www.turystykazarki.pl/kategorie/velo_zarki_-_wycieczki_rowerowe

19

KWI

2024

392

razy

czytano