Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Uwaga przyszyli studenci. Nabór zimowy w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania w oddziale w Żarkach.

Uwaga przyszyli studenci. Nabór zimowy w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania w oddziale w Żarkach.

Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. gen J. Ziętka w Katowicach w odpowiedzi na zainteresowanie, postanowiła zorganizować nabór „zimowy” w Wydziale Zamiejscowym w Żarkach oferując studia na kierunku Ekonomia.

Kandydaci mogą zgłaszać się do Działu Rekrutacji w Żarkach ul. Sosnowa 2 tel.: 34/ 314-80-99, e-mail: nabor.zarki@swsz.katowice.pl. Osoby decydujące się na podjęcie studiów od lutego 2011 zwolnieni zostaną z obowiązku uiszczenia opłaty rekrutacyjnej w wysokości 100 zł.

Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. Generała Jerzego Ziętka w Katowicach jest pierwszą niepubliczną szkołą wyższą w województwie śląskim. Założona została 12 maja 1993 przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. Uczelnia posiada akredytację Państwowej Komisji Akredytacyjnej.

W Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. gen. J. Ziętka w Katowicach funkcjonują wydziały: Wydział Nauk Technicznych i Społecznych (Kierunki: Zarządzanie, Europeistyka, Pedagogika, Ochrona Dóbr Kultury, Ochrona Środowiska, Informatyka) oraz Zamiejscowy Wydział Nauk o Zdrowiu w Tychach (Kierunek Pielęgniarstwo). Od października 2010r. zostanie uruchomiony nowy Zamiejscowy Wydział w Żarkach (Kierunek Ekonomia) oraz Zamiejscowy Wydział w Olkuszu (Kierunek Pedagogika).

Więcej informacji na www.swsz.pl.

14

STY

2011

941

razy

czytano