Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Jakie zajęcia w Miejskim Domu Kultury w Żarkach?

Jakie zajęcia w Miejskim Domu Kultury w Żarkach?

Do wszystkich szkół na terenie gminy Żarki dotarły ankiety. Wyniki ankiet pozwolą odpowiedzieć na pytanie, w jakich zajęciach chcieliby brać młodzi ludzie w Miejskim Domu Kultury w Żarkach.

W dawnej synagodze, która została wyremontowana gruntowanie pod potrzeby Miejskiego Domu Kultury trwają prace porządkowe. Budynek jest sprzątany, trwa wielkie mycie po remoncie: okien, drzwi, podłóg, łazienek. Od stycznia 2012 roku pracownicy MDK rozpoczną działalność w budynku przy ul. Moniuszki 2. Pierwsza impreza została zaplanowana na dzień 8 stycznia i jest to finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W gminie Żarki przygotowano ankiety, które pozwolą na przygotowanie grafiku zajęć w nowo otwieranym budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach. Ankiety zostały skierowane do najmłodszych, czyli do przedszkolaków. Im oraz uczniom klas I-III w wypełnianiu ankiet pomogą rodzice oraz opiekunowie. Uczniowie klas IV-VI, gimnazjum oraz Zespołu Szkół odpowiadają na ankiety samodzielnie.
- Ankiety są również kierowane do osób dorosłych, ponieważ działalność domu kultury nie będzie nastawiona tylko i wyłącznie na młodsze pokolenie. Swoją  przestrzeń do działania powinny tu również znaleźć inne grupy zainteresowań – mówi burmistrz Klemens Podlejski.

Poniżej zamieszczamy ankiety do pobrania. Zachęcamy do wypełniania i odsyłania drogą elektroniczną na adres: katarzyna.pluta@umigzarki.pl. Dziękujemy!

12

GRU

2011

1495

razy

czytano