Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

17 wrzesień Bezpłatne, telefoniczne porady prawne dla mieszkańców województwa śląskiego

17 wrzesień Bezpłatne, telefoniczne porady prawne dla mieszkańców województwa śląskiego

Masz problem ze spadkiem albo uzyskaniem odszkodowania? Twoja firma popadła w tarapaty przez nieuczciwych klientów? A może po prostu potrzebujesz pomocy prawnika? Skorzystaj z bezpłatnych telefonicznych porad prawnych dla mieszkańców województwa śląskiego.

Tylko 19 procent Polaków korzysta z usług prawnika, notariusza, adwokata czy radcy prawnego – wynika z danych Naczelnej Rady Adwokackiej. Pomimo rosnącej liczby spraw sądowych, 81 procent Polaków jest poza systemem ochrony prawnej. Wiele osób korzysta z
pomocy prawnej dopiero wtedy, gdy dochodzi do sporów. Warto skorzystać z pomocy specjalisty na początku rodzącego się problemu. Dlatego zapraszamy do udziału w akcji firmy Availo, której adwokaci i radcowie prawni za darmo przez jeden dzień będą udzielać porad prawnych mieszkańcom naszego województwa.

Zainteresowane osoby mogą skorzystać z pomocy prawników 17 września od godziny 8 do 20 pod numerem telefonu (22) 22 80 800 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora). Availo nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Na telefon czekają adwokaci i radcy prawni. Firma nie udziela porad z prawa podatkowego.

Availo to pierwszy w Polsce projekt, polegający na udzielaniu porad prawnych przy zastosowaniu najnowszych technologii. Jego celem jest dostępność, powszechność i niska cena usług prawniczych. Szczegóły na www.availo.pl.

 

13

WRZ

2012

1345

razy

czytano