Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Oddaj głos na Zielonych Żarki w plebiscycie Gazety Dziennik Zachodni

Oddaj głos na Zielonych Żarki w plebiscycie Gazety Dziennik Zachodni

Gazeta Dziennik Zachodni organizuje plebiscyt, któremu klubowi kibicujesz w naszym regionie. Jest ona ciekawa jakie kluby cieszą się największą sympatią. Zabawa trwa do końca października. Każdego dnia można oddać pięć głosów na dowolne kluby. Ranking obejmuje kluby od T-Mobile Ekstraklasy do V ligi.
Prosimy o oddawanie głosów na nasz klub Zieloni Żarki. Drużyna seniorów reprezentuje  powiat myszkowski i Gminę Żarki grając w IV lidze, nieprzerwanie od sezonu 2005/2006. Jest najlepszym klubem z naszego regionu i z końcem każdej rundy plasuje się w środku tabeli. Mamy 4 grupy młodzieżowe tj: żaki, orliki, młodzicy oraz trampkarze. Trenerami tych sekcji są wychowankowie klubu. Ponadto stadion Zielonych w 2010 roku przeszedł gruntowną przebudowę, wymieniono płytę boiska, położoną nową darń, zrobiono odwodnienie, wybudowano nowe trybuny z krzesłami plastikowymi, jedną trybunę zadaszoną. Możemy się pochwalić dobrą bazą i zapleczem treningowym. Klubem kieruje najmłodszy zarząd w województwie śląskim, a może nawet w Polsce. Głosy oddawać można codziennie, 5 głosów dziennie.                       
- Złączmy siły i oddajmy głosy na nasz klub zajmując wysokie miejsce w konkursie poczujemy się jako zarząd docenieni, gdyż pełnimy tą funkcję społecznie – dodaje v-ce prezes Anna Stodółkiewicz.

Link pod, który można oddać głos na Zielonych:

http://myszkow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1550589,ktoremu-klubowi-z-wojewodztwa-slaskiego-kibicujesz-plebiscyt-zieloni-zarki-iv-liga,galeria,3525161,id,t,tm,zid.html?akcja=przejdz_poprzedni


(przygotowała:Zuza) 

23

PAŹ

2012

1224

razy

czytano