Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Kino w Żarkach - 16 marzec. W ofercie: bajka, dramat wojenny i komedie.

Kino w Żarkach - 16 marzec. W ofercie: bajka, dramat wojenny i komedie.

 Zapraszamy do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach na seanse kinowe organizowane przez objazdowe Kino Orange i MGOK Żarki.

Dodatkowe informacje i rezerwacja biletów tel. 728 998 806 – MGOK Żarki i http://kinoorange.pl/repertuar.php?id=478
 
Ważne – rezerwacje biletów są ważne do 30 minut przed seansem, po tym czasie są anulowane. Miejsca na sali nie są numerowane. SMS promocyjne z Orange nie są rezerwacją biletu. Limit sprzedaży biletów promocyjnych jest ograniczony na poszczególne seanse.
11.00 Zambezia
14.00 Tajemnica Westerplatte
16.30 Last Minute
18.30 Być jak Kazimierz Deyna
20.30 Drogówka
 
 
Opisy propozycji:
 
11.00 Zambezia
animowany/ dla dzieci, cena biletu: 15 zł normalny/ 13 zł grupowy, czas trwania: 83 minuty,
Seans w 3D! Familijna komedia najwyższych lotów. W polskiej wersji odlotowej animacji głosów użyczyli i w ptasie piórka przyoblekli się Dariusz Szpakowski, Joanna Kulig, Ada Fijał, Joanna Horodyńska oraz niezawodni rozweselacze z Kabaretu Moralnego Niepokoju. W sercu Afryki, gdzieś między Rio i Madagaskarem, leży imponująca ptasia metropolia - Zambezia.
 
14.00 Tajemnica Westerplatte  
dramat/ wojenny, cena biletu: 12 zł normalny, 10 zł grupowy, czas trwania: 118 minut,
Mieli wytrwać dwanaście godzin. Bronili Westerplatte przez siedem dni. Historia zmagań garstki żołnierzy walczących z przeważającymi siłami niemieckimi, to jedno z najbardziej znanych wydarzeń kampanii wrześniowej 1939 roku.
„Tajemnica Westerplatte" to film o dramacie walki, o wyborach człowieka w obliczu śmiertelnego zagrożenia, o odwiecznym sporze wizji racjonalnej, którą reprezentuje major Sucharski (Michał Żebrowski) z wizją romantyczną kapitana Dąbrowskiego (Robert Żołędziewski). Jeden nie chce skazywać swych żołnierzy na ostateczną zagładę, drugi pragnie walczyć do ostatniej kropli krwi.
Ten film, to obraz wojny, w którym heroizm przeplata się z lękiem, a obok wielkości i poświęcenia jest także małość i słabość. Reżyser, unikając łatwych osądów, dotknął natury bohaterstwa i wojny, sugestywnie pokazał jej nie tylko militarne, ale i psychiczne konsekwencje.
Muzykę skomponował laureat Oscara Jan A.P. Kaczmarek. Projekty scenografii wyszły spod ręki zdobywcy Oscara - Allana Starskiego. W głównych rolach wystąpili: Michał Żebrowski i Robert Żołędziewski, Jan Englert, Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Andrzej Grabowski, Mirosław Baka i Jakub Wesołowski.
 
16.30 Last Minute
komedia PL, cena biletu: 12 zł normalny,
Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i sprytnego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na domiar złego Tomek w hotelowym lobby przypadkowo spotyka licealną miłość z przyrośniętym do jej boku ideałem mężczyzny. Gorzej być nie może? Może! Organizator wycieczki plajtuje, konsulat uparcie milczy, a zawartość portfela topnieje w błyskawicznym tempie. A święta za pasem…. Kiedy wakacyjny wyjazd zmienia się w komedię pomyłek, tylko jedno może uratować naszą rodzinę: polska fantazja. Skoro pomoc od organizatora nie przychodzi, rodzina Tomka bierze sprawy w swoje ręce. Cel jest prosty: zamiast koczować na lotnisku, trzeba zarobić na bilety powrotne do Polski.
 
18.30 Być jak Kazimierz Deyna
komedia PL, cena biletu: 12 zł normalny, czas trwania: 95 minut,
Przezabawna i pełna ciepłego humoru komedia polskiej produkcji. Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi znaleźć w życiu własną drogę.
 
20.30 Drogówka
dramat, kryminał/ 18+, cena biletu: 12 zł normalny, czas trwania: 118 minut
Jeden z największych hitów tego roku! Prawie milion widzów w niecały miesiąc dystrybucji! Nowy film w reż Wojciecha Smarzowskiego ("Dom zły", "Wesele", "Róża"), który w bezkompromisowy sposób i w gwiazdorskiej obsadzie (Marcin Dorociński, Bartłomiej Topa, Eryk Lubos, Arek Jakubik, Julia Kijowska) rozprawia się z ciasnym, twardym i brutalnym światem warszawskiej policji.
Historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król. Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

08

MAR

2013

1614

razy

czytano