Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Warsztaty muzyczne w Czatachowie

Warsztaty muzyczne w Czatachowie

Młodzież z Czatachowy realizująca projekt „Co w sobie chowa Czatachowa” organizuje warsztaty muzyczne z kapelą „Sami Swoi”. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 22 lutego 2014r. o godzinie 18:00  w remizie OSP Czatachowa.

Grupa inicjatywna w skład której wchodzą: Paulina Stępień – koordynator, Monika Stępień, Marta Wieszczura, Sylwia Stempień - organizują pierwsze warsztaty aktywizujące wszystkich mieszkańców bez względu na wiek i płeć. Będzie ono miało charakter muzyczny

- Chciałybyśmy zaprosić wszystkich chętnych do uczestnictwa w naszym spotkaniu, które ma na celu poznawanie piosenek ludowych oraz wspólnym biesiadowaniu – mówi Paulina Stępień, koordynatorka projektu.

Młodzież realizująca projekt dąży do poznania dawnych piosenek i przyśpiewek ludowych, do tego przedsięwzięcia zaangażowała również miejscową kapelę „Sami Swoi”, która zapewni akompaniament imprezy.

- Spotkanie to ma charakter otwarty, skierowane jest ono dla osób zarówno młodych jak i starszych, którzy chcą zdobywać nowe doświadczenia – mówi Marta Wieszczura.

W ramach warsztatów muzycznych odbędą się dwa spotkania. Na zakończenie zorganizowany zostanie konkurs karaoke.

Więcej informacji na temat projektu udziela Paulina Stępień (koordynator) pod numerem telefonu 725034791. Przedsięwzięcie jest realizowane przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Młodzież w działaniu”.

18

LUT

2014

1156

razy

czytano