Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Odbiór śmieci. Wyłoniony wykonawca.

Odbiór śmieci. Wyłoniony wykonawca.

W dniu 4 marca dokonano wyboru  firmy, która będzie odbierała odpady z terenu Gminy Żarki. Przetarg wygrała firma - Wywóz Śmieci Usługi Porządkowe Karoń S.C. z Konstantynowa z gminy Lelów z ceną brutto: 1 136 728,80 zł, stawka od osoby wynosi 6,29zł.

Do przetargu ogłoszonym w lutym stanęło 5 firm. W postępowaniu nie wykluczono wykonawców, żadna z ofert nie została odrzucona.  W marcu zaplanowano podpisanie umowy.

Przypominamy, iż cały czas trwa akcja udostępniania bezpłatnych pojemników na odpady dla mieszkańców Gminy Żarki. Rozdysponowano już większość z blisko 3300 pojemników.  Kosze są dowożone na podwórko. Jeśli nikogo nie ma w domu, to jest pozostawiana informacja z prośbą o kontakt z urzędem miasta w celu uzgodnienia pory przyjazdu.

Jeśli ktoś ma ochotę może odebrać kosz osobiście, to informujemy, iż nadal trwa dyżur, który umożliwia załatwienie sprawy. Kosz można odebrać bezpośrednio z podwórka wewnętrznego gimnazjum (Żarki, ul. Ofiar Katynia), dojazd od strony biblioteki miejskiej. Godziny dyżurów: w godz. 8.00 – 15.00 do najbliższego piątku (07.03.).

05

MAR

2014

1778

razy

czytano