Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Filmowa promocja ścieżek. Zobacz!

Filmowa promocja ścieżek. Zobacz!

Dzisiaj (15.04.) odbyło się spotkanie z przedstawicielami branży turystycznej z trzech gmin: Janów, Niegowa, Żarki. Zaprezentowano 30-sekundowy spot reklamowy oraz 8-minutowy film promujący ścieżki pieszo-rowerowe w północnej części województwa śląskiego.

Spotkanie odbyło się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach. Spotkanie zorganizowali: wójt Janowa Sławomir Krzyształowski,  wójt Niegowy Krzysztof Motyl oraz burmistrz Żarek Klemens Podlejski.

- Spójna sieć rowerowa, partnerska współpraca i efekt w postaci nowej trasy łączącej atrakcje to największe zalety tego projektu. Korzystają mieszkańcy i turyści. Myślę, że to przedsięwzięcie wpłynie na wzrost ruchu turystycznego w gminach Janów, Niegowa i Żarki – powiedział burmistrz Klemens Podlejski.

Obecni na spotkaniu obejrzeli dwie prezentacje filmowe przygotowane przez Krzysztofa Zygalskiego. Jedna z nich to 30-sekundowa reklama, która od dzisiaj będzie emitowana w TVP Katowicach przez dwa tygodnie. Spoty reklamowe będą się pojawiać przy programie Rączka gotuje, przy Aktualnościach Flesz, Aktualnościach popołudniowych i wieczornych, prognozie pogody oraz Magazynie Meto. Promocja medialna kończy się 29 kwietnia tuż przed weekendem majowym. Reklama dostępna pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=e82WZmGBs_w

Drugi film to 8 minut prezentacji inwestycji i atrakcji z trzech gmin.
Film jest dostępny pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=FOgN-wl3oDc

W związku z promocją projektu powstała również specjalna strona www.jurajskiesciezki.pl

Dodajmy, iż w ramach promocji wydano mapy w liczbie 8 tys. sztuk, ulotki - 50 tys. ulotek, foldery – 10 tys. Materiały są dostępne w punktach informacji turystycznej w każdej gminie partnerskiej, są udostępniane na targach turystycznych.

(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta)
 

15

KWI

2014

1506

razy

czytano