Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Gościniec Jurajski zaprasza!

Gościniec Jurajski zaprasza!

Komfortowe pokoje w nowoczesnym stylu. Łącznie 35 miejsc noclegowych. Do tego restauracja specjalizująca się w daniach kuchni polskiej. Dla podróżnych przygotowano 60 miejsc przy stołach. Istnieje możliwość zamówienia okolicznościowego przyjęcia, a na co dzień w menu obowiązują specjalne promocje. Danie dnia już za 10,99 zł, a  zupa gratis, jeśli ktoś zjawi się między 11.00, a 14.00 na obiad. 

Karczma Wiejska w Żarkach przy ul. Koziegłowskiej 8 przeszła gruntowną metamorfozę. Właściciele Agnieszka i Mariusz Cygan postawili na zmianę. Nadal oferują smaczne jedzenie i noclegi, ale teraz pod szyldem Gościniec Jurajski.

Zarówno restauracja, jak i część hotelowa zmieniła się nie do poznania, a i bryła budynku i otoczenie zyskało na nowej aranżacji. W części restauracyjnej dominuje cegła i drewno, jako elementy wykończenia. Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe  i trzyosobowe zyskały nowoczesne aranżacje.  Pokoje wyposażone są w TV, łazienkę oraz sieć Wi-Fi. Dla gości biznesowych przygotowano specjalną promocyjną cenę na nocleg ze śniadaniem. Natomiast dla romantycznych par specjalne propozycje spędzenia weekendu z atrakcjami.
Gospodarze dysponują salą do organizacji przyjęć okolicznościowych typu: wesela, jubileusz, eventy, imprezy firmowe i integracyjne oraz przyjęcia dla dzieci. Mogą przygotować przyjęcie dla 150 osób.

Mocna stroną Jurajskiego Gościńca jest restauracja. Menu składa się z potraw kuchni polskiej. W karcie: ryby, wieprzowina, drób. Do tego szeroki wybór sałatek i tzw. dan do syta, czyli pierogi, placki po węgiersku. Jest również pizza, a na słoneczne dni ogród letni z możliwością grillowania oraz rozpalenia ogniska.

Gospodarzom zależy również na pozyskaniu klientów na organizację konferencji. Dysponują w pełni wyposażoną salą dla 150 osób. Od A do Z zajmują się organizacją wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, zjazdów, konferencji, szkoleń, a także balów i bankietów.

Ze strony gospodarzy widać również chęć pozyskania klienta grupowego. - Oferujemy obsługę grup zorganizowanych oraz pielgrzymkowych. Nasze menu dostosujemy do danego budżetu grupy. Ceny dla grup zorganizowanych wahają się od 13.99 do 20 PLN. Cena zestawu ustalana jest indywidualnie dla klienta. Dysponujemy parkingiem dla autokarów  – przekonuje Agnieszka Cygan. – Zapraszamy.

Świetna lokalizacja Gościńca Jurajskiego sprawia, iż podróżując po Jurze warto tu zajrzeć nie tylko na obiad.
 

Gościniec Jurajski
ul. Koziegłowska 8, 42-310 Żarki,
tel. (34) 321 79 40, 570 727 400
http://www.gosciniecjurajski.com.pl
e-mail: biuro@gosciniecjurajski.com.pl, recepcja@gosciniecjurajski.com.pl
czynne codziennie w godz. 11.00-23.00
 

08

PAŹ

2014

10054

razy

czytano