Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Budowa świetlicy w Jaroszowie.

Budowa świetlicy w Jaroszowie.

Rusza długa wyczekiwana przez mieszkańców Jaroszowa inwestycja warta blisko milion złotych. Unia Europejska dołoży do budowy świetlicy w Jaroszowie połowę tej sumy.  W najbliższy wtorek (21.10.) zostanie przekazany plac budowy firmie wykonującej to zadanie.

W dniu 15 października została podpisana umowa przez burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego i skarbnik Dorotę Muchę na budowę świetlicy w Jaroszowie. Zadnie będzie realizowała firma Z.P.H.U. ROMEX ze Zrębic Pierwszych reprezentowana przez Annę Romańską.

- W przetargu wzięło udział 10 firm – informuje burmistrz Klemens Podlejski. Koszt robót budowalnych wynosi 966 578,01 zł. Wartość dofinasowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich sięga 500 tys. zł.

Wartość całego zadania sięga 991 170,01 zł. W ramach zadania zostanie wybudowana świetlica w Jaroszowie wraz z zagospodarowaniem terenu. Budynek zostanie wyposażony w meble, zestawy komputerowe, urządzenia i wyposażanie kuchenne, gry edukacyjne.

- Realizacja zadania ma nastąpić do końca czerwca przyszłego roku. Z rozmów z wykonawcą wynika, że jeszcze przed zimą, jeśli tylko pogoda pozwoli,  budynek będzie w stanie surowym zamkniętym – wyjaśnia burmistrz Klemens Podlejski.


 

17

PAŹ

2014

2122

razy

czytano