Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Zarejestruj się na bezpłatną mammografię!

Zarejestruj się na bezpłatną mammografię!

W styczniu mammobus odwiedzi powiat myszkowski. Zarejestruj się na badanie w Żarkach. Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka Piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się bezpłatnemu badaniu w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Program jest jednym z Narodowych Programów Zwalczania Chorób Nowotworowych. Zachęcamy do propagowania profilaktyki związanej z rakiem piersi, gdyż jest to najczęściej występujący nowotwór wśród Polek.

Kogo dotyczą badania w ramach Programu?
Programem objęte są kobiety w wieku 50-69 lat, ponieważ jest to grupa szczególnie narażona na zachorowanie na raka piersi. Na badania nie potrzebne jest skierowanie lekarskie. Badanie jest bezpłatne, refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
Zachęcamy kobiety w wieku 50 – 69 lat, do profilaktyki związanej z rakiem piersi, gdyż jest to najczęściej występujący nowotwór wśród Polek. Szczególnie apelujemy do wszystkich Pań z rocznika 1965, ponieważ w tym roku wchodzą Panie do Programu (wiąże się to z możliwością badania bezpłatnego i bez skierowania).

Mammografię można będzie wykonać w mammobusie:
•    Żarki – 15 i 16 stycznia przy Ośrodku Zdrowia, ul. Kościuszki 31

Jak się zarejestrować?
Telefonicznie pod numerem telefonu: 58 666 24 44, poniedziałek – piątek godz. 8.00 – 20.00, sobota – niedziela godz. 9.00 – 18.00
On-line pod adresem: www.mammo.pl

Poniżej pełna informacja oraz plakat
 

07

STY

2015

1159

razy

czytano