Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Dowiedz się więcej...

Aktualności

Turniejowa sobota w Żarkach.

W dniu 31 stycznia  w sali gimnastycznej Gimnazjum Im. Jana Pawłą II w Żarkach odbył się turniej Piłki Nożnej Halowej ZIMA 2015. W turnieju uczestniczyło 8 drużyn. W pierwszej grupie pierwszej wystąpiły drużyny AKS Krusin, Miśki Częstochowa, Gorzków – Ludwinów Jurek Żarki. Zwycięzcą tej grupy została drużyna Jurek  która uzyskała 7 punktów. W grupie drugiej wystąpiły drużyny Allegro Bystrzanowice, Team Żarki, WKS Częstochowa, No Name Żarki.  Pierwsze miejsce zajęła drużyna z  Allegro Bystrzanowice która wygrała wszystkie mecze w grupie.

W Półfinałach drużyna Jurek pokonała Team 5-3 a Allegro Bystrzanowice po dogrywce wygrało z Miśkami 2-1

W finale Drużyna z Bystrzanowic okazała się lepsza od Jurka wygrywając 1-0 a trzecie miejsce uzyskała drużyna z Miśki z Częstochowy.

Dla najlepszych drużyn zostały ufundowane przez organizatorów pamiątkowe puchar, dyplomy oraz medale.  Organizatorami turnieju byli:  radni miejscy: Andrzej Jakóbczak, Adam Zamora oraz radny Powiatu Myszkowskiego Jakub Grabowski