Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Dzień Dziecka w Kotowicach

Dzień Dziecka w Kotowicach

Na sportowa bawili się uczestnicy Dnia Dziecka w Kotowicach na boisku wielofunkcyjnym. Impreza była wyjątkowo udana nie tylko dzięki wspaniałej pogodzie, ale też dzięki niezwykle licznej frekwencji. Na Dniu Dziecka pojawiły się prawie wszystkie dzieci z Kotowic, a także z okolicznych miejscowości. Mogły skorzystać z darmowych atrakcji, jakimi były zjeżdżalnia i basen z kulkami. Głównym punktem imprezy były zawody sportowe, które składały się z następujących konkurencji: mecz piłki nożnej, konkurs wiedzy o sporcie, slalom z piłką na czas, rzuty do kosza  i coś śmiesznego - wykop laczka na odległość.

Za zajęcie miejsca na podium zawodnicy otrzymali medale okolicznościowe z herbem K.S. Kotowice, a zwycięzcy dodatkowo zostali nagrodzeni książkami.
- Drużyna, która okazała się lepsza w meczu piłkarskim otrzymała oryginalną piłkę nożną, która posłuży dzieciom do wspólnej gry na nowym boisku – mówi Paweł Labocha radny i prezes KS Kotowice oraz organizator Dnia Dziecka w Kotowicach.

Po wysiłku fizycznym na dzieci czekał poczęstunek. Zabawa trwała do wieczora i była bardzo udana, co potwierdzały uśmiechnięte buzie małych sportowców.

(Paulina Skorek Sekretarz K.S. Kotowice)

 

15

CZE

2015

1447

razy

czytano