Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

IV Turniej Rodzinny w Tenisie Stołowym

IV Turniej Rodzinny w Tenisie Stołowym

 "Rodzina jest wspólnotą świętą, doskonaloną przez wspólne radości i troski". Te słowa Jana Pawła II przyświecały organizatorom IV Rodzinnego Turnieju w Tenisie Stołowym. W tym roku zawody przygotował zarząd Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarkach.

Celem turnieju, rozegranego 4 grudnia w hali żareckiego gimnazjum było pogłębianie więzi rodzinnych poprzez wspólne spędzanie wolnego czasu w aktywny sposób. Całe przedsięwzięcie rozpoczęło się mszą św. odprawioną przez ks. proboszcza Jana Wajsa. W zawodach wystąpiło 28 rodzin z różnych miejscowości województwa śląskiego. Organizatorzy zapewnili uczestnikom ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców gimnazjalistów. Po 5 godzinach emocjonujących i stojących na wysokim poziomie zmagań sportowych wyłoniono najlepsze zespoły rodzinne.
I miejsce - Mirosław i Miłosz Piecowski – Rybnik
II miejsce - Marcin i Konrad Madej – Niegowa
III miejsce - Damian i Miłosz Cesarz – Kamienica
IV Miejsce - Mariusz i Patryk Koczyba - Boronów

Bardzo dobrze zaprezentowały się również rodziny z Gminy Żarki: Jolanta i Martyna Bereza, Michał i Patrycja Kasprzyk, Zenon i Piotr Brymora, Mariusz i Damian Sroka, Przemysław i Jarogniew Tabaka, Jarosław i Michał Kumor, Marlena i Bartek Stodółkiewicz.

Przedstawiciele organizatorów wręczyli zawodnikom pamiątkowe medale, puchary i książki. Upominki dla uczestników turnieju ufundował również Burmistrz Miasta i Gminy Żarki  Klemens Podlejski.  

Przygotowanie: Jarosław Auguścik, Fot. Aleksandra i Natalia Bernacka
 

 

19

GRU

2016

1210

razy

czytano