Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Ferie z Domem Kultury w Żarkach

Ferie z Domem Kultury w Żarkach

Przez całe dwa tygodnie trwania ferii zimowych najmłodsi mieszkańcy Gminy Żarki mieli szansę uczestniczyć w zajęciach rekreacyjno-rozrywkowych. Tradycyjnie akcja organizowana była przez Dom Kultury w Żarkach. Co roku przedsięwzięcie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci w wieku szkolnym, które i tym razem były bardzo zadowolone z proponowanego przez Dom Kultury programu zajęć.

Dzieci obejrzały przedstawienie teatralne pt : „Czerwony Kapturek" w Bibliotece w Żarkach, brały udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z muzykoterapii.

O bezpieczeństwie w trakcie zimowych zabaw naszym podopiecznym opowiadali przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji z Myszkowa, natomiast o higienie i zdrowym odżywianiu  przedstawicielki Myszkowskiego Sanepidu.
Dzieci przychodziły z uśmiechem na twarzy oraz dużą dawką pozytywnej energii. Ogromne zainteresowanie akcją motywuje nas do organizowania tego typu przedsięwzięć dla najmłodszych. Już teraz serdecznie zapraszamy na „Lato w mieście”.

Serdeczne podziękowania za współudział w organizacji akcji „ Ferie z Domem Kultury’’ składamy: Pani Marioli Pasikowskiej za energetyczne zajęcia ruchowo -taneczne, pani Marii Rał z Niezapominajki za przeprowadzenie zajęć praktyczno – technicznych , pani Sylwii Góral za zajęcia z muzykoterapii , pracownikom stacji Sanitarno - Epidemiologicznej z Myszkowa, Przedstawicielom Komendy Powiatowej Policji z Myszkowa. Dziękujemy również za pomoc we współorganizacji: Miejsko – Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarkach za wspaniałe zajęcia taneczne i słodki poczęstunek.

 

02

LUT

2017

1112

razy

czytano