Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Przyjdź na szkolenie. Działaj lokalnie.

Przyjdź na szkolenie. Działaj lokalnie.

W związku z trwającym już naborem wniosków do kolejnej edycji Konkursu „Działaj Lokalnie”, w dniu 04 maja o godz. 16:00, w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach, w sali pamięci odbędzie się szkolenie dla organizacji i grup nieformalnych, które planują przygotować i złożyć wniosek o dofinansowanie. Szkolenie jest bezpłatne.

Podczas spotkania informacyjnego poprzedzającego szkolenie, zostaną zaprezentowane podstawowe informację dotyczące konkursu i aplikowania o środki.

Szkolenie, z kolei obejmie tematykę pracy metodą projektu: opracowania poprawnej diagnozy, formułowania celów i rezultatów, planowania działań i konstruowania budżetu, praca z wnioskiem do konkursu „Działaj Lokalnie”.
W trakcie opracowywania wniosków trener wskaże na najważniejsze elementy formalne i merytoryczne, czyli poda wskazówki, jak uniknąć błędów opracowując dokumentację aplikującą o środki konkursowe. Termin naboru wniosków od 12 kwietnia 2017 do 17 maja 2017r.  wyłącznie przez generator wniosków dostępny na stronie internetowej: www.system.dzialajlokalnie.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zapisy pod nr telefonu 34 314 80 36, wew. 29. Osoba do kontaktu Anna Stodółkiewicz, mail: anna.stodolkiewicz@umigzarki.pl

 

26

KWI

2017

846

razy

czytano