Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Aktywne Dni Żarek już za nami

Aktywne Dni Żarek już za nami

Aktywne Dni Żarek rozpoczęły się w piątek (23.06) turniejami piłki nożnej dla grup dziecięcych i młodzieżowych, które połączone zostały z zakończeniem sezonu najmłodszych zawodników LKS Zieloni Żarki. Całość spotkania przygotowali działacze LKS Zieloni Żarki, rodzice i sponsorzy.
W sobotę 24.06 w godzinach porannych rozegrane zostały zawody wędkarskie "Żarecki Spławik" o Puchar Burmistrza Klemensa Podlejskiego.
Również w sobotę, ale wieczorem na Targowisku Miejskim można było potańczyć przy muzyce w wykonaniu świetnego zespołu „Babilon”.
Niedzielę aktywnie otworzyli zawodnicy turnieju piłki nożnej w kategorii OPEN na Stadionie Miejskim przy  ul. Steinkellera w Żarkach. W tym samym czasie rozgrywane były II Otwarte Mistrzostwa Miast Śląska  w Siatkówce Plażowej, Turniej Mężczyzn na boiskach przy basenie miejskim.
Wczesnym popołudniem na Starym Rynku można było zobaczyć rewelacyjny pokaz akrobacji rowerowych w wykonaniu Krystiana Herby – finalisty Mam Talent, wielokrotnego rekordzisty Guinnessa.
Po atrakcjach rowerowych zaprezentowały się Zumba Kids z Positive  Energy, podopieczni nauki break dance przy Domu Kultury w Żarkach, na gitarze i keybordzie zagrali uczniowie z zajęć nauki gry na instrumentach.
Ostatnim punktem uroczystości było wręczenie nagród dla uczestników zawodów rozegranych w trakcie  Aktywnych Dni Żarek.
Niewątpliwą atrakcją były również bezpłatne warsztaty jazdy na nartorolkach i hulajnogach grawitacyjnych przygotowane przez Andrzeja Jakóbczaka – http://www.wypozyczalniazarki.pl/.


Honorowy patronat nad zawodami w trakcie Aktywnych Dni Żarek objął Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski
Organizatorami byli: Gmina Żarki, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach, Positive Energy, LKS Zieloni Żarki, OSP z Gminy Żarki, Wypożyczalnia Żarki, Koło Wędkarskie "Szuwarek"

Wyniki rywalizacji z zawodach wędkarskich o Puchar Burmistrza Klemensa Podlejskiego:
I miejsce – Ryszard Miszczyk
II miejsce – Dariusz Marek
III miejsce – Marcin Bednarski
IV miejsce – Mariusz Pompa

 

04

LIP

2017

1104

razy

czytano