Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Nowe tabliczki przy ulicach.

Nowe tabliczki przy ulicach.

Zamontowano ponad 200 słupków i ponad 400 tabliczek z nazwami ulic. Oznaczone są wszystkie sołectwa oraz miasto za wyjątkiem obszaru wzdłuż ulicy Myszkowskiej i na tzw. Osiedlu Sportowców. Tu oznaczenie zostanie uzupełnione jeszcze w tym roku. Inny termin montażu wynika z prowadzonych w tych miejscach modernizacji dróg.
- W tegorocznym budżecie radni zaplanowali środki na wykonanie oznaczenia ulic – informuje burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski. – Jest to zadanie w całości finansowane ze środków własnych i oczekiwane przez mieszkańców. W tej kadencji zostało zmodernizowanych  ponad 20 dróg, najwyższa pora aby pojawiło się wszędzie stosowne oznaczenie i o to również zwracali się i radni i mieszkańcy.

Prace przy wykonaniu, dostarczeniu  i montażu słupków wraz z tablicami nazw ulic na terenie Gminy Żarki są praktycznie zrealizowane. Przedsięwzięcie wykonuje firma Utal za kwotę 84 790,05 zł. Zamontowano oznaczenie na terenie sołectw - 65 sztuk słupków i 131 tablic i na terenie miasta - 139 słupków i 272 tablice.

 

25

MAJ

2018

928

razy

czytano