Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Bezpłatne treningi. Nordic walking.

Bezpłatne treningi. Nordic walking.

W każdy czwartek bezpłatne zajęcia dla zainteresowanych Nordic Walking. Trening poprowadzą instruktorzy Mariola Pasikowska i Tadeusz Rutka. Wystarczy przyjść na parking pod Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach o godz. 18:00. Cykl bezpłatnych i ogólnodostępnych treningów potrwa do listopada. Uczestnicy są zobowiązani do uczestniczenia w zajęciach ze swoimi kijami do Nordic Walking. Jesli ich nie mają, istnieje możliwość wypożyczenia, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.

Zajęcia odbywają się w ramach akcji  "Nordic Walking na receptę". Patronat nad nimi objął kardiolog prof. dr hab. med. Grzegorz Raczak, wsparty przez Akademię Zdrowia Santandera pod Patronatem Ministerstwa Sportu i Rekreacji. Projekt jest realizowany przez wykwalifikowaną kadrę Polskiej Federacji Nordic Walking.

Zaplanowano cykl bezpłatnych i ogólnodostępnych treningów nordic walking. Podczas zajęć, oprócz nauki techniki Nordic Walking i marszów przeprowadzanych tą techniką, wykonywane będą różnorodne ćwiczenia ogólnorozwojowe, sprawnościowe, koordynacyjne, gimnastyczne. Program zajęć jest dostosowany do uczestników o różnym poziomie zaawansowania (ze szczególną uwagą na osoby początkujące).

Zajęcia będą odbywały się planowo bez względu na pogodę. W zajęciach uczestniczyć mogą osoby w każdym wieku, jednak osoby poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką dorosłych.

 

 

 

 

26

LIP

2018

1011

razy

czytano