Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Języki i korepetycje w Żarkach

Języki i korepetycje w Żarkach

Laboratorium Językowe Matrioszka w Żarkach to kameralna  szkoła językowa w centrum miasta, obok budynku Miejskiego Domu Kultury. Można się tu uczyć języków: rosyjskiego, włoskiego, angielskiego, chorwackiego i hiszpańskiego.  - Prowadzimy również nauczanie wyrównawcze, korepetycje z historii i matematyki oraz zajęcia plastyczne – informuje Marlena Samek, właścicielka Laboratorium Językowego Matrioszka w Żarkach.

Niezaprzeczalną nowością na naszym terenie, która pozwala się wyróżnić na tle innych szkół językowych, są zajęcia z języka angielskiego dla dzieci prowadzone według metody Teddy Eddie. - Wspomniany system nauczania jest dostosowany dla maluchów od 2. do 7. lat i co roku zdobywa rzeszę nowych fanów – wyjaśnia M. Samek.

W szkole nie ma ograniczeń wiekowych. Każdy może skorzystać z oferty.  Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy.  Są to i kursy grupowe, zajęcia indywidualne, dla firm i przez Skype.

Atutem jest nie tylko szeroki wachlarz zajęć, ale i położenie w centrum miasteczka. Nie ma kłopotu  z dojazdem, czy pozostawieniem samochodu na parkingu. Zajęcia odbywają się na pierwszym piętrze w budynku przy ul. B. Joselewicza 12.

Informacje Praktyczne:
Laboratorium Językowym Matrioszka w Żarkach
Ul. B. Joselewicza 12
42 – 310 Żarki
Mail: matrioszka.kontakt@gmail.com
Tel. 660 224 821
https://matrioszka.weebly.com
Fb: https://www.facebook.com/TeddyEddieZarki/

 

02

LIS

2018

931

razy

czytano