niedziela, 18 sierpnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Bronisław, Ilona
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Języki i korepetycje w Żarkach

Strona główna » Aktualności » Języki i korepetycje w Żarkach

wielkość tekstu:A | A | A

Laboratorium Językowe Matrioszka w Żarkach to kameralna  szkoła językowa w centrum miasta, obok budynku Miejskiego Domu Kultury. Można się tu uczyć języków: rosyjskiego, włoskiego, angielskiego, chorwackiego i hiszpańskiego.  - Prowadzimy również nauczanie wyrównawcze, korepetycje z historii i matematyki oraz zajęcia plastyczne – informuje Marlena Samek, właścicielka Laboratorium Językowego Matrioszka w Żarkach.

Niezaprzeczalną nowością na naszym terenie, która pozwala się wyróżnić na tle innych szkół językowych, są zajęcia z języka angielskiego dla dzieci prowadzone według metody Teddy Eddie. - Wspomniany system nauczania jest dostosowany dla maluchów od 2. do 7. lat i co roku zdobywa rzeszę nowych fanów – wyjaśnia M. Samek.

W szkole nie ma ograniczeń wiekowych. Każdy może skorzystać z oferty.  Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy.  Są to i kursy grupowe, zajęcia indywidualne, dla firm i przez Skype.

Atutem jest nie tylko szeroki wachlarz zajęć, ale i położenie w centrum miasteczka. Nie ma kłopotu  z dojazdem, czy pozostawieniem samochodu na parkingu. Zajęcia odbywają się na pierwszym piętrze w budynku przy ul. B. Joselewicza 12.

Informacje Praktyczne:
Laboratorium Językowym Matrioszka w Żarkach
Ul. B. Joselewicza 12
42 – 310 Żarki
Mail: matrioszka.kontakt@gmail.com
Tel. 660 224 821
https://matrioszka.weebly.com
Fb: https://www.facebook.com/TeddyEddieZarki/

 

czytano: 440 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-11-02 11:44:39

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 7