piątek, 19 kwietnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Alfa, Tytus
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Jubileusz 25-lecia Zakładu Optyki Okularowej w Żarkach

Strona główna » Aktualności » Jubileusz 25-lecia Zakładu Optyki Okularowej w Żarkach

wielkość tekstu:A | A | A

Zakład Optyki Okularowej w Żarkach obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia. Właściciel zakładu Henryk Bramora jest rodowitym żarczaninem. Z  branżą optyczną jest związany od 1971 roku. Zakład funkcjonuje w Żarkach od 1994 roku przy ulicy Leśniowskiej 2. Klientami są mieszkańcy Żarek, sołectw oraz sąsiednich gmin.
- Mamy również stałych klientów z Koniecpola, Szczekocin oraz ze Śląska - podkreśla właściciel zakładu Henryk Bramora. - Jubileusz 25-lecia funkcjonowania zakładu jest okazją do złożenia podziękowań naszym klientom za zaufanie do  usług naszej firmy  i okazywaną życzliwość. Oferujemy kompleksową obsługę przy  doborze i wykonaniu okularów.

Informacje:
Zakład Optyki Okularowej
42 – 310 Żarki, ul. Leśniowska 2
Tel. 506 497 351
Poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00, sobota  godz. 8.00 – 12.00

 

czytano: 266 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2019-01-29 13:43:48

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 11