Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Młodzi zawodnicy

W miniony piątek (12.04.) na Stadionie Śląskim w Chorzowie podopieczni trenera Arkadiusza Szymanka z  Zieloni Żarki w składzie: Antoni Grabowski, Karol Bednarski, Aleks Aksjonovs, Mikołaj Skipirzepa, Ksawery Wcisło, Mikołaj Zaczkowski, Filip Jarosz, Igor Stala, Fabian Będkowski rozgrywali w turnieju o PUCHAR TYMBARKU - z podwórka na stadion. Zawodnicy na co dzień  trenują w LKS Zieloni Żarki rocznik 2011/2012.

Wygrana w fazie grupowej z drużynami KS Złoty Potok 6-0 oraz Józefka Chorzów 2-1 oraz remis z APN Tychy 3-3 zapewnił zwycięstwo w grupie i premiował do dalszych rozgrywek. W 1/16 chłopcy z Żarek mimo zaciętej walki i ambitnej walce do końca ulegli drużynie MKS Zabrze 4-3. Gorycz porażki mógł osłodzić fakt, że przegrali z późniejszym zwycięzcą wojewódzkich eliminacji.

Po zakończonym turnieju na chłopców czekał poczęstunek oraz mieli oni przyjemność zobaczenia stadionu. Być może, któryś z nich w przyszłości będzie zasiadał w seniorskiej szatni? Turniej służy promocji młodych talentów. W śląskim finale wojewódzkim  "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" do lat 8 wystąpiły 33 zespoły chłopców, a zwycięzcy z 16 województw będą w maju na Stadionie Narodowym w Warszawie walczyć o zwycięstwo i zdobycie Pucharu Tymbarku.

16

KWI

2019

6643

razy

czytano