Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Dbałość o bezpieczeństwo.

Dbałość o bezpieczeństwo.

Dokładnie 225 uczniów i przedszkolaków z terenu Gminy Żarki wzięło udział w październiku 2020 w zajęciach z zakresu bezpieczeństwa. Zadnie było realizowane w ramach projektu pn. „Samodzielni” realizowanego przez  Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu w partnerstwie z Rybacką Lokalną Grupą Działania ,,Jurajska Ryba” Gminą Żarki oraz MGOK Żarki.
Prelekcje prowadzili strażnicy Straży Miejskiej w Żarkach we współpracy z kadrą nauczycielską ze szkół: SP Żarki, SP Przybynów, SP Zawada, SP Jaworznik oraz z Przedszkola Publicznego w Żarkach.

- Głównym tematem były sprawy związane z bezpieczeństwem, zachowywaniem się na drodze – informuje Jakub Grabowski, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Żarki.
Każde dziecko otrzymało odblask, rysunek do kolorowania oraz książeczkę z zadaniami do wykonania, a ich temat dotyczył szeroko pojętego tematu bezpieczeństwa. Część z rysunków trafiła na wystawę, którą można oglądać w UMiG Żarki.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Straży Miejskiej w Żarkach oraz dyrektorom i nauczycielom wszystkich placówek oświatowych z terenu Gminy Żarki.

 

02

LIS

2020

677

razy

czytano