Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

I Festyn w Ostrowie 11 lipca w godz. 15.00 – 20.00 – zaproszenie.

I Festyn w Ostrowie 11 lipca w godz. 15.00 – 20.00 – zaproszenie.

Występy zespołu Ostrówiolinki, konkursy, przejażdżki wozem konnym i inne atrakcje dla dorosłych i dzieci. Festyn ma na celu integrację mieszkańców wsi, letników i turystów.


Od 2 lat na terenie Ostrowa działa zespół śpiewaczy Ostrówiolinki. Bierze udział w konkursach, przeglądach i innych imprezach na terenie gminy, powiatu oraz innych miejscowościach południowej Polski.
- Dotąd jednak nie mieliśmy przyjemności zaprezentować się w naszej wsi –przekonują panie z zespołu Ostrówiolinki.  - Chcemy nadrobić tą zaległość.  Zapraszamy wszystkich na I Festyn w Ostrowie. “ Dla was zaraz zaśpiewamy ” 11 lipca w godz. 15.00 – 20.00 przed budynkiem świetlicy wiejskiej w Ostrowie.

W trakcie koncertu będzie można wspólnie zaśpiewać, wziąć udział we wspólnej zabawie. Festyn ma na celu integrację mieszkańców wsi, letników i turystów. Będą konkursy, przejażdżki wozem konnym i inne atrakcje dla dorosłych i dzieci. Przygotujemy kilka stoisk z konsumpcją, kawiarenkę.
- Chcemy, żeby Festyn miał charakter rodzinno – piknikowy. Dlatego dla swobody i  wygody proponujemy:  zabierzcie  ze sobą koce piknikowe, stoliczki i  krzesełka co pozwoli Wam, wybrać sobie dowolne miejsce piknikowe i da swobodę łączenia się w dowolne grupy towarzyskie i rodzinne – przekonuje Jan Gryzik, prowadzący zespół.
Wszystkie fundusze uzyskane ze sprzedaży na stoiskach konsumpcyjnych, zostaną przeznaczone  na uzupełnienie strojów i bieżącą działalność zespołu. Jeżeli chcecie pomóc przy organizacji festynu lub np. upiec ciasto do kawiarenki, sponsorować nagrody
w konkursach jak również w inny sposób wspomóc zespół – serdecznie Was zapraszamy.

Kontakt w sprawie organizacji festynu pod nr tel.034/3 148 292, lub 0 609 989 464.
Można również zostawić informację lub zapytanie w sklepie w Ostrowie lub w “Maciejówce ul. Jurajska 70. Zapraszamy dzieci i młodzież do deklarowania udziału w konkursie plastycznym, konkursie “Mam talent”, pokazie mody. Zapisy w sklepie w Ostrowie lub telefonicznie nr j.w.

Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego.

02

LIP

2009

1199

razy

czytano