Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Logopedia Ewelina Golik w Żarkach

Logopedia Ewelina Golik w Żarkach

Gabinet logopedyczny rozpoczął działalność w centrum Żarek. Jego oferta jest skierowana głównie do dzieci. Fachowa porada obejmuje bardzo szeroki wachlarz usług w zakresie diagnozy logopedycznej, wspomagania rozwoju, w tym dzieci niepełnosprawnych, terapii ręki, wad wymowy, ale dysgrafii, dysleksji, dysortografii.

- Prowadzę zajęcia dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, ale i terapeutyczne w zakresie autyzmu, afazji,  Aspergera. Są dostępne zajęcia przygotowujące dzieci do podjęcia nauki w pierwszej klasie – informuje Ewelina Golik, właścicielka Gabinetu Logopedycznego w Żarkach.

Ewelina Golik ukończyła studia magisterskie w kierunki pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, tuż po studiach została mamą. – Mój syn był niechętny do rozmawiania. To właśnie dzięki niemu zaczęłam interesować się mową. Mnóstwo ćwiczeń, zabaw, radości z każdego nawet najmniejszego kroku. Po pewnym czasie poczułam, jak bardzo mnie to wciągnęło i postanowiłam zapisać się na studia logopedyczne – opowiada E. Golik.

Pierwsze kroki w zakresie logopedii stawiała w prywatnym gabinecie. Dzisiaj ma na koncie i wiedzę i praktykę. - Starałam się ćwiczyć, z jak największą liczbą dzieci, z różnymi zaburzeniami. Każde doświadczenie wpłynęło na kolejne decyzje w zakresie kształcenia – informuje E. Golik.

Uzupełniła wiedzę i skończyła studia z oligofrenopedagogiki, edukacji i terapii osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, terapii logopedycznej a także terapii ręki. Każdy kierunek pogłębił wiedzę, a każda okazja do pracy z dziećmi sprawiła, że zwiększyła się moja praktyka – dodaje E. Golik.

 

Informacje:
Gabinet logopedyczny Eweliny Golik
Ul. Marsz. J.  Piłsudskiego 1,  piętro, pokój nr 2
Tel. 513 312 149

Polub: https://www.facebook.com/LogopedaEwelinaGolik
Wizyty są umawiane telefonicznie.
Zdjęcia: Julia Major https://www.facebook.com/juliamajorfotografia

08

KWI

2022

791

razy

czytano