Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Opieka nad maluchami

Opieka nad maluchami

Fundacja Cała Wioska uruchomiła w centrum Żarek kameralny punkt opieki nad maluchami 1-3 lata. Stawia również na poszerzenie oferty spędzania wolnego czasu dla rodzin organizując warsztaty i pikniki rodzinne, zajęcia dodatkowe w naturze i  półkolonie.

- Działamy pod szyldem fundacji. Naszym celem jest działanie na rzecz dzieci i rodziców – informuje Maja Jezierska-Górniak z Fundacji Całą Wioska. - Realizujemy to wsparcie poprzez warsztaty dla rodziców, integracyjne spotkania dla rodzin, ofertę edukacyjno-opiekuńczą zgodną z wartościami i potrzebami rodziców.

Wśród propozycji są również zajęcia dodatkowe i warsztaty dla dzieci , najczęściej w naturze, a także organizacja półkolonii i pikników rodzinnych.

- Dążymy do tego, by rodzice mieli szerszy wybór w obszarze edukacji dla dzieci, stąd nasza propozycja edukacji demokratycznej i leśnej pedagogiki, co daje okazję do poznawania siebie i wspólnego działania. Zależy nam by dzieci poznawały różnorodny świat poprzez doświadczanie – przekonuje Maja Jezierska-Górniak.
 
Fundacja Cała Wioska
Maja Jezierska-Górniak

tel. 786840046
ul. Moniuszki 4
42 – 310 Żarki
fundacjacalawioska@gmail.com
Fb:  https://www.facebook.com/SzkolaiprzedszkoleCalaWioska
https://www.facebook.com/fundacjacalawioska

Zdjęcia: Fundacja Cała Wioska

19

KWI

2022

441

razy

czytano