Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Pokoje „Jurajski Zakamarek” w Suliszowicach

Pokoje „Jurajski Zakamarek” w Suliszowicach

Trzy pokoje, trzy łazienki, wygodna kuchnia z jadalnią. Całoroczny klimatyzowany obiekt noclegowy urządzony w nowoczesnym stylu. Dom z jednym poziomem dla gości w bardzo spokojnej i malowniczej wsi Suliszowice nieopodal nowych dróg rowerowych łączących Żarki z Olsztynem.  Oferta skierowana nie tylko do rowerzystów, ale i wpinaczy, gdyż region wspinaczkowy jest nieopodal. To również fajna miejscówka pod rodziny z dziećmi lub niewielkie grupy przyjaciół.

- Na gości czekają nowe, klimatyzowane, z bezpłatnym Wi-Fi 3 pokoje. Dwa z nich to pokoje dwuosobowe. Jeden z łóżkiem małżeńskim, drugi wyposażony w dwa łóżka pojedyncze oraz sofę rozkładaną dwuosobową  – informuje Katarzyna Pala, właścicielka Pokoi „Jurajski Zakamarek” w Suliszowicach. - Największy pokój jest przeznaczony dla 4 osób, w którym znajdują się cztery łóżka pojedyncze. W każdym z pokoi szafa, komoda, ława oraz stolika, telewizor 50’.

Do każdego pokoju jest przypisana oddzielna łazienka z wejściem z korytarza. Do pokoi dwuosobowych przypisana jest łazienka z prysznicem, natomiast do pokoju czteroosobowego przypisana jest zarówno łazienka z wanną jak i oddzielne WC.

Wygodna w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią znajduje się w centralnej części przeznaczonej do wynajmu. Do dyspozycji: piekarnik, lodówko-zamrażarka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna, toster.

- Zagospodarowaliśmy poddasze domu. Oddajemy również parking z zamykaną bramą i zielony teren. Jest możliwość bezpiecznego przechowania rowerów. A jeśli ktoś ich nie ma, to może go wypożyczyć u nas. Autem jest wypożyczalnia jednośladów i sprzętu sportowego na miejscu pod tym samym adresem – dodaje Katarzyna Pala.

Osiem rowerów można wykorzystać nieopodal na nowej trasie rowerowej bardzo urozmaiconej pod względem krajobrazowym Żarki – Jaroszów – Suliszowice- Olsztyn, a piłki czy rakietki zabrać do gry na boisku wielofunkcyjnym, które znajduje się naprzeciwko posesji. Kijki nordic-walking czekają na chętnych, którzy chcą zaczerpnąć świeżego powietrza po ścieżkach leśnych naprzeciwko pokoi.

Suliszowice leżą blisko żareckich atrakcji związanych z turystyką edukacyjną. To również miejsce, które cieszy się popularnością wśród wspinaczy, rowerzystów, czy piechurów. Blisko tu bowiem do malowniczych szlaków i świetnych tras rowerowych.

INFO:
Pokoje Jurajski Zakamarek

ul. Zastudnie 27, Suliszowice, 42-310 Żarki
tel.  503 899 717
jurajskizakamarek@wp.pl
Polub na Fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100093660505259&sk=about

FOT: Andrzej Stala

 

03

LIP

2023

587

razy

czytano