Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

LKS Zieloni Żarki klubem partnerskim RKS Raków Częstochowa

LKS Zieloni Żarki klubem partnerskim RKS Raków Częstochowa

Ta wiadomość elektryzuje nie tylko zawodników żareckiej drużyny, ale i wielu fanów piłki nożnej. LKS Zieloni Żarki podpisał (31.08.) umowę współpracy z RKS Raków Częstochowa.

- Umowa zakłada obustronną współprace w celu wprowadzenia w żareckiej szkółce  coraz wyższych standardów. Będzie jeszcze lepsze przygotowanie szkoleniowe i organizacja pracy – mówi zadowolony burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.  – Od lat dbamy o obiekty klubowe i finansujemy funkcjonowanie klubu.  

- Współpraca z Raków Częstochowa trwa już od dłuższego czasu. Mistrzowie z Limanowskiego oraz ich Akademia z rozgrywają  mecze korzystając z infrastruktury klubu – przekonują wiceprezesi Klubu: Łukasz Bialik i Przemysław Oziębała. – Teraz mam oficjalne potwierdzenie tego, co robimy w ramach współpracy od dawna.

Umowa zakłada współpracę na różnych poziomach m. in. w obszarach metodyki szkolenia, czy organizacji pracy. Będzie także lepszy dostęp do staży trenerskich, udział w eventach organizowanych przez akademię, a także szeroki zakres szkoleń.

Zdjęcia: LKS Zieloni Żarki

 

07

WRZ

2023

184

razy

czytano