Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Wigilia u emerytów.

Wigilia u emerytów.

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia - Emeryci z Koła Nr 3 w Żarkach spotkali się w MGOK w Żarkach na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym. Przy świecach, tradycyjnym łamaniu się opłatkiem i wspólnym kolędowaniu, członkowie koła  składali życzenia na zbliżające się święta i  nadchodzący Nowy Rok.

Miłym akcentem uroczystości była obecność ks. proboszcza Stanisława Kotyla, ojców paulinów Krzysztofa i Stanisława, burmistrza MiG Klemensa Podlejskiego, z-cy burmistrza Jakuba Grabowskiego i dyrektor Domu Kultury Magdaleny Brzegowskiej.

Uroczystość została uświetniona występem dzieci i młodzieży ze Studia Pięknego Głosu, którzy zaśpiewali piękne kolędy i pastorałki.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2024 roku - członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło nr 3 w Żarkach – wszystkim mieszkańcom naszej gminy oraz tym którzy okazują życzliwość i pomoc życzą wszystkiego najlepszego :  niech miłość, która wypełnia serca w czasie Bożego Narodzenia towarzyszy Wam każdego dnia w nadchodzącym roku.

 

20

GRU

2023

235

razy

czytano