Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Sweet Apartments w Żarkach.

Sweet Apartments w Żarkach.

Wygodne, eleganckie i komfortowe. Takie właśnie są trzy apartamenty, każdy dla 4 osób. Do dyspozycji gości w każdym apartamencie przygotowano: wygodną sypialnię, kuchnię, jadalnię, łazienkę, garderobę oraz część wypoczynkową z rozkładaną sofą.  Obiekt znajduje się w centrum jurajskiego miasteczka Żarki. To idealna opcja dla rodzin, par, ale i gości biznesowych.  To doskonałe miejsce do wypoczynku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Obiekt jest umiejscowiony w pobliżu najpopularniejszych żareckich atrakcji.

- Apartamenty są na parterze, co jest dodatkowy plusem dla rodzin z dziećmi. Wygodny metraż - 34, 48 i 50 mkw – zapewniają komfortowy wypoczynek - informuje Barbara Banaszczyk, przedstawicielka Spółdzielni Socjalnej Manufaktura prowadzącej Sweet Apartments. - Postawiliśmy nie tylko na wielkości, ale i wyposażenie. W kuchni ulokowano lodówkę, płytę kuchenną, przybory, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny. W każdej łazience znajduje się suszarka, a w części wypoczynkowej telewizor z płaskim ekranem. Na gości czekać będzie słodki upominek.
 
Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Parking jest dostępny przed obiektem, przy spokojnej ulicy. Każdy z gości otrzymuje voucher zniżkowy na warsztaty w Manufakturze Słodyczy Hokus Pokuss w Żarkach. Z resztą blisko stąd i do innych atrakcji dla rodzin, aktywnych turystów lubiących i wyprawy rowerowe i piesze, gdyż Żarki leżą przy szlakach turystycznych. Atutem jest również leśniowskie sanktuarium, zabytkowe centrum miasteczka, słynne Żareckie Jarmarki, czy interaktywne Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach.
 
Goście są obsługiwani w języku angielskim i ukraińskim. Obiekt jest dostępny przez cały rok.

 

INFO:
Sweet Apartments
Ul. Marsz. J. Piłsudskiego 22, 42 – 310 Żarki, tel. 530 815 045
sweetapartments.zarki@gmail.com
Zdjęcia: Sweet Apartments w Żarkach.

 

25

MAR

2024

336

razy

czytano