Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Przyjęcia, noclegi, catering z Wing-Pol – Catering Jeleń.

Przyjęcia, noclegi, catering z Wing-Pol – Catering Jeleń.

Trzy sale bankietowe, w tym jedna kominkowa, 17 pokoi i wyśmienita kuchnia. To miejsce idealne do organizacji przyjęć okolicznościowych, konferencji lub wyjazdu dla grup na Szlak Orlich Gniazd. Ośrodek Wypoczynkowy Wing-Pol – Catering Jeleń. w Zaborzu w gminie Żarki zyskał nowego właściciela. Wśród usług: przyjęcia, noclegi, dłuższe i krótsze pobyty oraz catering z okazji świąt, domowych lub firmowych uroczystości.  Na uwagę zasługuje pyszna kuchnia. 

Ośrodek położony w sosnowym lesie, blisko jurajskich atrakcji, wyposażony w parking. Największym atutem Wing-Pol są sale bankietowe, klimatyzowane, w wysokim standardzie dla 120, 30 i 20 osób. Elegancki wystrój, dodatki, wyposażenie oraz zastawa stołowa pozwalają na organizację przyjęć o różnym charakterze, również dla bardzo wymagającego gościa. 

- Wing-Pol jest rozpoznawalny jako miejsce idealne na przyjęcia ślubne. Utrzymamy tą markę. Oferujemy fachowe doradztwo i  indywidualne podejście. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdej pary młodej i gości. Wymogiem czasu jest możliwość udzielania ślubów w plenerze, na terenie ośrodka i oczywiście podejmujemy się organizacji takich przyjęć – informuje Aneta Jeleń, nowy właściciel Wing-Pol. Oprócz wesel można zamówić przyjęcia z okazji: chrztów, komunii, urodzin, studniówek, komersów, spotkań integracyjnych, szkoleń  i konferencji. 

Sale bankietowe mogą stać się salami konferencyjnymi. Na wyposażeniu są: ekran, projektor multimedialny. Ośrodek oferuje również noclegi w domkach. Do dyspozycji jest 17 pokoi z łazienkami. Oczywiście dla gości nocujących w obiekcie jest prowadzona obsługa gastronomiczna. Ośrodek chętnie podejmuje się organizacji przyjęć w plenerze. Pozwalają na to dwie duże zadaszone altany, w tym jedna z grillem. Wokół piękny leśny teren. Pomyślano i o młodszych - możliwe jest udostępnienie urządzeń rekreacyjnych tzw. dmuchańców. W sali kominkowej znajduje się kącik zabawa dla dzieci z piłkarzami i cymber-gajem. 

Firma oferuje usługi cateringowe. Obsługuje kompleksowo bankiety na rzecz osób prywatnych, firm i instytucji publicznych w zakresie obsługi szkoleń, konferencji, czy spotkań biznesowych. 

- Menu zgodne z życzeniem zamawiającego, zastawa stołowa i fachowa obsługa, w tym również kelnerska po naszej stronie – informuje Aneta Jeleń. 
 

INFO:
Wing-Pol  – Catering Jeleń
Ośrodek wypoczynkowy i sala przyjęć
ul. Olsztyńska 21a, 42 – 310 Zaborze, Gmina Żarki 
Tel. 514 357 365
poczta@wing-pol.eu
www.wing-pol.eu
https://www.facebook.com/wingpolzaborze

Zdjęcia: Ośrodek Wing-Pol  

 

27

MAR

2024

168

razy

czytano