Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Narty na zimę, rowery na lato, kijki nordic walking przez cały rok dla turystów i mieszkańców Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Narty na zimę, rowery na lato, kijki nordic walking przez cały rok dla turystów i mieszkańców Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Narty biegowe, kijki nordic walking  oraz rowery to podstawowy sprzęt sportowy, jaki mogą wypożyczyć turyści i mieszkańcy Jury w Wielofunkcyjnym Centrum Rozwoju Wsi w Suliszowicach.

Wieś Suliszowice w gminie Żarki jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie szlaków oraz gmin:  Olsztyn i Janów. Dojazd z drogi wojewódzkiej nr 793. Jadąc w stronę Złotego Potoku mijamy Żarki, Zawadę, Czatachowę i na najbliższym skrzyżowaniu skręcamy w lewo w kierunku Suliszowic.

Budynek Wielofunkcyjnego Centrum Rozwoju Wsi powstał dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Pod adresem Suliszowice 14a wypożyczalnia działa codziennie. Gospodarz wydaje sprzęt po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym – kontakt 605 836 111, Teresa Kasprzyk.  Wypożyczalnia oferuje: narty biegowe, kijki, buty, kijki nordic walking, rowery.

24

STY

2011

1022

razy

czytano