Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Dyskusja nt. specjalności kształcenia z uwzględnieniem lokalnego rynku pracy.

Dyskusja nt. specjalności kształcenia z uwzględnieniem lokalnego rynku pracy.

W dniu 20 czerwca o godz. 13.00  w Żarkach, przy ul. Sosnowej 2 odbędzie się spotkanie władz Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. Gen. Jerzego Ziętka w Katowicach Wydziału Zamiejscowego w Żarkach z przedstawicielami różnych instytucji  i organizacji regionu - starostwa, urzędów miast i gmin, szkół ponadgimnazjalnych, urzędów skarbowych, powiatowych urzędów pracy i innych instytucji oraz pracodawców.

Przedmiotem spotkania będzie dyskusja n.t. specjalności kształcenia z uwzględnieniem lokalnego rynku pracy, uruchomienia kształcenia na studiach podyplomowych oraz udziału specjalistów z regionu w wykładach i warsztatach specjalizacyjnych.

Warto dodać, iż semestrze letnim 2011 w Żarkach w budynku Zakładu Doskonalenia Zawodowego przy ul. Sosnowej – Założyciela Uczelni - rozpoczął działalność  Zamiejscowy  Wydział Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. Gen. Jerzego Ziętka w Katowicach. Podstawowym nurtem działalności wydziału jest kształcenie studentów na kierunku Ekonomia. Ambicją władz Wydziału jest także trwały udział w kształtowaniu postaw przedsiębiorczych w regionie oraz wspieranie inicjatyw budowania zrównoważonego rozwoju. Dla realizacji tego celu niezbędna jest współpraca w tym zakresie z przedstawicielami instytucji i organizacji regionu.

13

CZE

2011

1075

razy

czytano