Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

DZIEŃ OTWARTY UCZELNI oraz Targi Pracy i Przedsiębiorczości Akademickiej - 17 kwiecień.

DZIEŃ OTWARTY UCZELNI oraz Targi Pracy i Przedsiębiorczości Akademickiej - 17 kwiecień.

Cykl wydarzeń mający na celu promocję kształcenia i rozwoju zawodowego   odbędzie  się 17 kwietnia 2012r (wtorek) w godzinach 10.00-14.00 w budynku AJD (Akademickie Centrum Sportowe)  przy ul. Zbierskiego 3.

Dzień Otwarty  na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez Akademię i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony przyszłych studentów. Dla odwiedzających kandydatów jest to doskonała okazja do spotkania z pracownikami i studentami naszej Uczelni.  Dlatego i tym razem zaprezentujemy szereg doświadczeń, pokazów, prelekcji, najnowocześniejszą aparaturę oraz gorliwie gromadzone zbiory osobliwości ze świata przyrody. Przygotujemy pokazy plastyczne, muzyczne oraz najciekawsze projekty Studenckich Kół Naukowych ze wszystkich Wydziałów. Na stoiskach informacyjnych poszczególnych jednostek dydaktycznych będziecie mogli zasięgnąć informacji na temat kierunków i trybów kształcenia oraz rodzajów uzyskiwanych kwalifikacji zawodowych w ramach studiów (także podyplomowych) i innych kursów. 

Targi Pracy i Przedsiębiorczości Akademickiej organizowane są w ramach realizowanego przez Wydział Matematyczno - Przyrodniczy, projektu Wykorzystaj szansę - zajęcia wyrównawcze, kursy, szkolenia i staże kluczem do sukcesu na rynku pracy. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z  Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W ramach Targów odbędzie się  prezentacja ofert pracy firm z regionu częstochowskiego.
 
 
PROGRAM  
Dnia Otwartego, Targów Pracy i Przedsiębiorczości Akademickiej
 
 Uroczyste otwarcie Targów Pracy i Przedsiębiorczości Akademickiej  - godz. 10.00 - budynek ACS  (wejście od al. Armii Krajowej 13/15)
 Prezentacja wystawiennicza firm i  instytucji na poszczególnych stoiskach - budynek  ACS  (wejście od al. Armii Krajowej 13/15)
 Prezentacja kierunków i  oferty dydaktycznej AJD  - budynek  ACS  (wejście od al. Armii Krajowej 13/15)
 „Zagraj w naszym filmie"  - studenci AJD zapraszają do  współtworzenia filmu "LipDub AJD"-  budynek  ACS  (wejście od al. Armii Krajowej 13/15)
 Koncert Zespołu „Oldschool Blues Trio"  - budynek dydaktyczny przy al. Armii Krajowej 13/15 aula nr 22 - godz. 10.30
 Występy artystyczne akademickich muzyków tj.  Zespołu Instrumentalnego Instytutu Muzyki, Zespołu Wokalnego, Chóru Akademickiego - budynek  ACS  (wejście od al. Armii Krajowej 13/15)
  „Debata Filozoficzna" - prezentacja przygotowana przez studentów filozofii - budynek  ACS  (wejście od al. Armii Krajowej 13/15)

„Zabawmy się pracą socjalną" - prezentacja przygotowana przez pracowników i studentów Zakładu Pracy Socjalnej - budynek  ACS  (wejście od al. Armii Krajowej 13/15)

Szczegółowy program dostępny pod adresem:  

12

KWI

2012

1055

razy

czytano