Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Żarki – Gospodarzem Turnieju Eliminacyjnego Mężczyzn X Regionalnych Mistrzostw Miast Śląska w Siatkówce Plażowej 2012 r. ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA.

Żarki – Gospodarzem Turnieju Eliminacyjnego Mężczyzn X Regionalnych Mistrzostw Miast Śląska w Siatkówce Plażowej 2012 r. ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA.

Wszystkich miłośników siatkówki plażowej serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w X Regionalnych Mistrzostwach Miast Śląska w Siatkówce Plażowej 2012. Turniej eliminacyjny mężczyzn odbędzie się w sobotę 30 czerwca br. na boiskach przy Kąpielisku Miejskim w Żarkach. Początek turnieju godz. 10.00

- Impreza odbywa się po raz pierwszy w Żarkach. Liczymy na frekwencję ze strony zawodników oraz na zainteresowanie i doping ze strony publiczności. Serdecznie wszystkich zapraszamy – mówi Radosław Dorobisz, który podjął się organizacji turnieju w Żarkach. Do współpracy przy imprezie sportowej zaangażował Gminę Żarki, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach oraz LKS Zieloni Żarki. 

Do 28 czerwca mogą się zgłaszać osoby zainteresowane udziałem w turnieju eliminacyjnym. Zapisów można dokonywać drogą mailową pod adresem: katarzyna.pluta@umigzarki.pl lub telefonicznie (34) 314 80 36 w. 29. 

Organizatorzy ograniczyli liczbę par do 24. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Patronat nad przedsięwzięciem objął  burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Regulamin oraz terminarze rozgrywek dostępne są na następującej stronie: 

18

CZE

2012

1079

razy

czytano