Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Wakacyjna bitwa miast- zapraszamy do oddania głosów na Żarki

Wakacyjna bitwa miast- zapraszamy do oddania głosów na Żarki

 13 lipca br.  rozpoczęła się "Wakacyjna bitwa miast" - zabawa "Dziennika Zachodniego" i portalu naszemiasto.pl.  Jest to smsowy  konkurs na najatrakcyjniejsze miasta naszego regionu. Składał się będzie z kilku etapów, w którym losowo dwa wybrane miasta wezmą udział w bezpośredniej bitwie na głosy Czytelników. 

Zwycięskie miasto przechodzi dalej aby ponownie stanąć w szranki z innym wygranym miastem, i tak aż do Wielkiego Finału, w którym wyłonimy dwa zwycięskie miasta, jedno w kategorii miast dużych i średnich, drugie w grupie miast małych. Do wielkiego finału konkursu 3 września dojdzie 8 miast. Czytelników nagrodzimy sprzętem AGD.
 
W pierwszej rundzie Żarki konkurują z Łazami. Serdecznie zapraszamy do oddania głosów w postaci smsów o treści DZM.ZAR na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT).
 
Celem zabawy jest zaprezentowanie mieszkańcom aglomeracji wszystkich miast województwa śląskiego ich historii i tradycji, ale również szerokiego wachlarza atrakcji, infrastruktury rekreacyjno - kulturalnej, możliwości rozwoju, poziomu bezpieczeństwa, komfortu zamieszkania, czy po prostu pomysłu na siebie. Weryfikacją i oceną zajmą się sami mieszkańcy, który za pomocą głosowania sms będą mogli wspierać swoje miasto i tym samym dać wyraz swojego poparcia.
 

16

LIP

2012

1324

razy

czytano