Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Konkurs na stanowisko w projekcie "Praktyka czyni mistrza"

Konkurs na stanowisko w projekcie "Praktyka czyni mistrza"

 W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ PRZEZ ŚLĄSKĄ WYŻSZĄ SZKOŁĘ ZARZĄDZANIA IM. GEN.J.ZIĘTKA W KATOWICACH (LIDER) I GMINĘ ŻARKI (PARTNER) PROJEKTU ,,PRAKTYKA CZYNI MISTRZA!”, FINANSOWANEGO Z FUNDUSZY UNII EUROPEJSKIEJ PROSIMY OSOBY ZAINTERESOWANE O SKŁADANIE APLIKACJI NA STANOWISKA:

 
-wykładowców i szkoleniowców z zakresu:  pedagogiki, metodyki nauczania, komparatystyki, coachingu w dydaktyce, Kształtowania umiejętności miękkich, pracy wychowawczej
-organizatorów debat
 
-prowadzących zajęcia otwarte z edukacji wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym w przedszkolach, kl.1-3 szkół podstawowych.
 
WYMAGANIA:  wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe, wiedza merytoryczna poparta pracą w środowisku dydaktycznym. Mile widziany:  doktorat, badania naukowe, wszechstronny rozwój naukowy, doświadczenie w realizacji wskazanych typów zajęć w ramach projektów europejskich, rozwojowo-badawczych.
 
Aplikacje prosimy składać na adres :pcm@swsz.katowice.pl do 16.10.2012 w wersji elektronicznej z dopiskiem: KONKURS ,,PRAKTYKA CZYNI MISTRZA!”.
 

 

05

PAŹ

2012

983

razy

czytano