Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Spotkanie informacyjne Kurs pielęgnacji terenów zielonych 21 czerwca 2013 r.

Spotkanie informacyjne Kurs pielęgnacji terenów zielonych 21 czerwca 2013 r.

Zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w projekcie Kurs pielęgnacji terenów zielonych realizowanym  przez Stowarzyszenie Speleo-Myszków w partnerstwie  z  Klasztorem Zakonu św. Pawła Pierwszego Pustelnika w Leśniowie na spotkanie rekrutacyjno-informacyjne,  które odbędzie się  dnia 21 czerwca 2013 r. (piątek) o godz. 17:00  w Kawiarence Sanktuaryjnej /budynek naprzeciwko źródełka Klasztoru w Leśniowie/.

Na spotkaniu będzie istniała możliwość wypełnienia formularzy rekrutacyjnych oraz pozyskania szczegółowych informacji o projekcie.

Przyjmowanie formularzy rekrutacyjnych  trwa do dnia  25 czerwca 2013 r.

W projekcie mogą wziąć udział osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo  (w tym uczące lub kształcące się), zamieszkujące Gminę Żarki, w wieku 18-25 lat, wyrażające chęć podnoszenia umiejętności zawodowych w zakresie pielęgnacji terenów zielonych,  w szczególności osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych.

Okres realizacji projektu: 01.06.2013 – 30.11.2013

WSPARCIE W RAMACH PROJEKTU JEST BEZPŁATNE  I OBEJMUJE:
•    szkolenie teoretyczne i praktyczne dotyczące tematyki pielęgnacji przestrzeni zielonych  / m.in.:  podstawowe zagadnienia z zakresu botaniki, pielęgnacja, leczenie i chirurgia drzew i krzewów, prace zabezpieczające rośliny przed chorobami i infekcjami, sprzęt specjalistyczny i jego użycie do prac pielęgnacyjnych roślin, zasady poprawnego cięcia i formowania koron drzew i krzewów, zasady dbałości o tereny zielone w zależności od funkcji, wyjazd edukacyjny do Ogrodu Botanicznego w Krakowie/,
•    spotkania motywacyjne mające na celu zwiększenie motywacji do aktywnej edukacji.

Informacje telefoniczne pod numerem telefonu 600 26 73 26.
www.speleomyszkow.pl
 

18

CZE

2013

2225

razy

czytano