Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Spotkanie informacyjne Kurs pielęgnacji terenów zielonych 21 czerwca 2013 r.

Spotkanie informacyjne Kurs pielęgnacji terenów zielonych 21 czerwca 2013 r.

Zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w projekcie Kurs pielęgnacji terenów zielonych realizowanym  przez Stowarzyszenie Speleo-Myszków w partnerstwie  z  Klasztorem Zakonu św. Pawła Pierwszego Pustelnika w Leśniowie na spotkanie rekrutacyjno-informacyjne,  które odbędzie się  dnia 21 czerwca 2013 r. (piątek) o godz. 17:00  w Kawiarence Sanktuaryjnej /budynek naprzeciwko źródełka Klasztoru w Leśniowie/.

Na spotkaniu będzie istniała możliwość wypełnienia formularzy rekrutacyjnych oraz pozyskania szczegółowych informacji o projekcie.

Przyjmowanie formularzy rekrutacyjnych  trwa do dnia  25 czerwca 2013 r.

W projekcie mogą wziąć udział osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo  (w tym uczące lub kształcące się), zamieszkujące Gminę Żarki, w wieku 18-25 lat, wyrażające chęć podnoszenia umiejętności zawodowych w zakresie pielęgnacji terenów zielonych,  w szczególności osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych.

Okres realizacji projektu: 01.06.2013 – 30.11.2013

WSPARCIE W RAMACH PROJEKTU JEST BEZPŁATNE  I OBEJMUJE:
•    szkolenie teoretyczne i praktyczne dotyczące tematyki pielęgnacji przestrzeni zielonych  / m.in.:  podstawowe zagadnienia z zakresu botaniki, pielęgnacja, leczenie i chirurgia drzew i krzewów, prace zabezpieczające rośliny przed chorobami i infekcjami, sprzęt specjalistyczny i jego użycie do prac pielęgnacyjnych roślin, zasady poprawnego cięcia i formowania koron drzew i krzewów, zasady dbałości o tereny zielone w zależności od funkcji, wyjazd edukacyjny do Ogrodu Botanicznego w Krakowie/,
•    spotkania motywacyjne mające na celu zwiększenie motywacji do aktywnej edukacji.

Informacje telefoniczne pod numerem telefonu 600 26 73 26.
www.speleomyszkow.pl
 

18

CZE

2013

2174

razy

czytano