Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Festyn integracyjny w Czatachowie.

Festyn integracyjny w Czatachowie.

W dniu 14 czerwca 2014r. w Czatachowie odbędzie się festyn integracyjny. Odbędzie się on na placu przy remizie OSP. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00.

Ochotnicza Straż Pożarna wraz z młodzieżą z Czatachowy w ramach projektu „Co w sobie chowa Czatachowa” realizuje jeden z ostatnich etapów swojego przedsięwzięcia jakim jest festyn rodzinny.

- Bardzo serdecznie zapraszamy na organizowaną przez nas imprezę, ma ona na celu integrację mieszkańców gminy,  jak i powiatu – zaprasza koordynator projektu Paulina Stępień.

Na festynowej scenie  wystąpią: zespół „Jarząbek” z Turzyna, Zespół Góralski z Czernichowa, Chór „Kamerton” z Czernichowa oraz Kapela „Sami Swoi” z Czatachowy.

- Dodatkowo oprócz zespołów muzycznych będzie można uczestniczyć w różnego rodzaju konkurencjach sportowych skierowanych zarówno dla dzieci jak i dorosłych, za które wręczane będą nagrody oraz dyplomy – mówi Sylwia Stempień, członek projektu.

Na imprezie tej będzie można podziwiać wystawę rękodzieła ludowego, jak również wziąć udział w degustacji potraw regionalnych. Zapewnione będą również inne ciekawe atrakcje.

 Więcej informacji na temat projektu udziela Paulina Stępień (koordynator) pod numerem telefonu 725034791. Przedsięwzięcie jest realizowane przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Młodzież w działaniu”.
 

04

CZE

2014

1278

razy

czytano