Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Cech Rzemiosł Różnych Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Myszkowie zaprasza do udziału w cyklu szkoleń w ramach projektu „Przygotowanie do eksportu”:

Cech Rzemiosł Różnych Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Myszkowie zaprasza do udziału w cyklu szkoleń w ramach projektu „Przygotowanie do eksportu”:

  • jak wykorzystać dla sprzedaży swoich produktów i usług obecność w Unii Europejskiej?
  • jak zbudować i rozwinąć strategie eksportową?
  • jak skutecznie zabezpieczyć się przed ryzykiem na zagranicznych rynkach?

Projekt oferuje cykl szkoleń prowadzonych przez doświadczonych ekspertów, którzy przekażą praktyczną wiedzę z zakresu przygotowania i prowadzenia działalności eksportowej, zwłaszcza na najbardziej perspektywicznych unijnych rynkach zbytu dla towarów i usług. Ważnymi elementami towarzyszącymi szkoleniu będą specjalistyczne konsultacje oraz wizyty studyjne na rynkach docelowych, realizowane w czasie trwania najatrakcyjniejszych targów branżowych w krajach Unii Europejskiej.

Dotacja Unii Europejskiej pokrywa 80% kosztów szkolenia, natomiast pozostałe 20% beneficjent może wnieść w formie oświadczenia pracodawcy w wynagrodzeniu uczestnika, a więc bez żadnego wkładu pieniężnego.
Szkolenie jest adresowane do kadry zarządzającej oraz osób odpowiedzialnych za sprzedaż eksportową w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw /w tym niektórych mikroprzedsiębiorstw /, działających w branżach, które cechuje wysoki potencjał eksportowy w kontekście popytu na rynku Unii Europejskiej.
Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji szkolących się osób w zakresie tworzenia oferty i poszukiwania nowych zagranicznych rynków zbytu, a także realizacji kontraktów eksportowych.

Najbliższe szkolenie planowane jest w dniu 23.04.2007r., 24.04.2007r.
Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt w biurze Cechu Rzemiosł Różnych MiŚP w Myszkowie lub pod numerem telefonu (034) 313-10-58

Zapraszamy do aktywnego udziału w szkoleniach.

11

KWI

2007

1847

razy

czytano