Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Kino w Żarkach 26.11.

Kino w Żarkach 26.11.

Pinokio, Pszczólka Maja, Bogowie, Miasto 44, Obywatel. Bajki i filmy, o których się mówi do zobaczenia w dniu 26 listopada w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach. Zapraszamy miłośników kina. Oto pełna informacja, gdzie rezerować bilety i

KINO ORANGE W DOMU KULTURY W ŻARKACH
26.11.2014 r.

REPERTUAR
8.15  "PINOKIO" (2D dubbing)
BILETY: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, b.o.

11.00 PSZCZÓŁKA MAJA

BILETY: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, b.o.

12.45 BOGOWIE
BILETY: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, 15+

15.00 MIASTO 44

BILETY: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, 12+

17.30 BOGOWIE

BILETY: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, 15+

20.00 OBYWATEL

BILETY: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, 12+


WAŻNE INFORMACJE:

ILOŚĆ MIEJSC NA SALI JEST OGRANICZONA

Nie będzie też możliwości rezerwowania biletów w sekretariacie Domu Kultury w Żarkach na wieczorne seanse.
Jedyną możliwością rezerwowania biletów będzie kontakt z  warszawskim biurem Kina Orange pod numerem: (22) 357 85 00 i na stronie kina: www.kinoorange.pl
Bez zmian pozostaje zasada korzystania z promocji 2 bilety w cenie 1 - można z niej skorzystać jedynie w dniu seansu, jedynie kupując bilety u  kasjera i do 30 minut przed startem seansu.

Po upływie tego czasu kasjer nie będzie mieć możliwości sprzedania 2 biletów w cenie 1. 
 

Informacje o filmach:
"Pinokio" (2D dubbing)
Animacja/ familijny/ BO, cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, czas trwania: 120 minut,
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=eCGKdLdH62I

Opis: Najnowsza, wystawna ekranizacja klasycznej i niezmiennie popularnej baśni Carlo Collodiego. Pełna humoru historia drewnianego pajacyka, który za sprawą magii ożywa i wyrusza w świat na poszukiwanie przygód. Ubogi konstruktor zabawek Dżepetto rzeźbi drewnianą kukiełkę. Ku jego wielkiemu zdziwieniu, zrobiona z sosnowego pnia zabawka zaczyna się ruszać i mówić. Dżepetto nadaje jej imię Pinokio. Ożywiony pajacyk za nic ma dobre maniery i sprawia swojemu twórcy coraz więcej kłopotów wychowawczych. Wreszcie ucieka z domu i wyrusza w świat w poszukiwaniu przygód. Wkrótce będzie musiał ratować się przed oszustami, dowie się, jak to jest być w oślej skórze, a nawet zwiedzi wnętrze prawdziwego wieloryba. Jego podróż stanie się doskonałą okazją, aby Pinokio poznał znaczenie takich słów jak prawdomówność, lojalność i odwaga.

"Pszczółka Maja"
Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to ukochani bohaterowie milionów nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to jak zawsze potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Film zrealizowany przez jedno z najlepszych studiów animacji na świecie już wkrótce podbije nasze kina i serca.

"Bogowie"
Dramat/ akcja/ biograficzny/ 15+, cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, czas trwania: 120 minut, Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=1biE4cOrDPE

Opis: BOGOWIE to prawdziwa historia prof. Religi - wizjonera, buntownika i lekarza, który przeprowadził pierwszy udany przeszczep serca w Polsce. W roli głównej - rewelacyjny Tomasz Kot.
 

"Miasto 44"
Dramat/ 12+, cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, czas trwania: 130 minut,
zwiastun: http://youtu.be/KEA76l3tLzM, materiał z premiery: http://youtu.be/OYbLVwawFrc
Opis: Miłość w czasach apokalipsy.
Jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju „Sala samobójców”, to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego.
„Miasto 44” nie jest filmem historycznym, ani dokumentem o przebiegu Powstania. Mimo że rozgrywa się w walczącym Mieście, opowiada historię ludzi, a nie oddziałów czy barykad. „Miasto 44” nie ma być argumentem w powstańczej dyskusji. Film ma przekazywać emocje, a nie ważyć racje czy odsłaniać kulisy decyzji sprzed 70 lat. To zostawiamy historykom. Nie szukamy spiżowych bohaterów. „Miasto 44” nie jest filmem o polityce. Jest filmem o miłości, młodości i walce. – Twórcy filmu „Miasto 44”.
 

"Obywatel"
Komedia/ dramat/ 12+, cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, czas trwania: 100 minut,
zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=vayvclaD3go

Opis: W swojej najnowszej komedii Jerzy Stuhr wyśmiewa wszystko i wszystkich, nie oszczędzając przy tym samego siebie. To najzabawniejsza rola aktora od czasu „Seksmisji”. Jak ta kultowa komedia, „Obywatel” również pokazuje, że w jakim systemie Polacy by się nie znaleźli, zawsze potrafią śmiać się ze swoich wad i wszelkich „izmów”.
Obywatel Jan Bratek. Gdziekolwiek się nie pojawi, ściąga na siebie lawinę niespodziewanych zdarzeń. Niczym Forrest Gump, Bratek bierze udział w najważniejszych wydarzeniach swojej epoki.  Ma wielkie szczęście, a może raczej… pecha, że zawsze znajduje się w miejscach, gdzie historia akurat zmienia swój bieg. Los miota nim zarówno w czasach komuny, jak i w nowoczesnej, demokratycznej Polsce doprowadzając do zabawnych wpadek.

Jana Bratka, który przez całe życie stara się jedynie być sobą, zagrali ojciec i syn – Jerzy i Maciej Stuhrowie. W komedii zobaczymy także m.in. Sonię Bohosiewicz, Magdalenę Boczarską, Ireneusza Czopa, Piotra Głowackiego i Janusza Gajosa. Twórcą zdjęć jest nominowany do Oscara i wielokrotnie nagradzany Paweł Edelman.
Obywatel – rozśmieszy cię do łez.
 

29

PAŹ

2014

1839

razy

czytano