Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Piekarnia Cukiernia Kawiarnia Bistro w Żarkach.

Piekarnia Cukiernia Kawiarnia Bistro w Żarkach.

Z  pewnością takiej placówki jeszcze w powiecie myszkowskim nie było. W jednym miejscu można zrobić zakupy, wypić kawę, przekąsić małe co nieco i zawsze kupić świeże pieczywo wprost z piekarni oraz zaopatrzyć się w produkty delikatesowe. Wszystko to pod jednym dachem i za sprawą inwestycji miejscowej firmy z tradycjami: Piekarni s.c. Jerzy Musialik i Beata Samulak.

Piekarnia od dziesięcioleci zajmuje się wypiekiem pieczywa oraz ciast. Prowadzi na terenie powiatu myszkowskiego siedem sklepów firmowych. Ostatnia inwestycja – nowo otwarty sklep przy ul. Myszkowskiej 51c w Żarkach zadziwia rozmachem, pomysłem i podejściem do klienta.

Nowy sklep to cztery w jednym: piekarnia – cukiernia – kawiarnia – bistro. Na 170 metrach kwadratowych powierzchni znalazło się miejsce na stoiska piekarnicze, z produktami spożywczymi, zdrową żywnością, alkoholem, jest kawiarnia, bistro, kącik zabawa dla dzieci, zaplecze sanitarne z przewijakiem dla najmłodszych klientów. Przy budynku parking dla około 20 aut, ze stanowiskami dla osób niepełnosprawnych.

- Oczywiście najważniejszą rzeczą dla nas jest sprzedaż świeżego pieczywa i dlatego u nas zawsze pachnie świeżym chlebem – przekonuje właścicielka Beata Samulak. – Zależało nam na stworzeniu nowoczesnego sklepu, wygodnego dla klientów, z dobrymi jakościowo produktami, z szeroka ofertą usług. Stąd nasz wybór, aby pod jednym dachem znalazła się piekarnia, cukiernia, kawiarnia i bistro.

Stoisko piekarnicze jest w części samoobsługowe. Klienci chętnie korzystają z takiego rozwiązania. Cukiernia oferuje szeroką gamę produktów. Jeśli ktoś jest niezdecydowany, jaki rodzaj ciasta wybrać zawsze może spróbować go w kawiarni na miejscu. Nowością jest możliwość przeglądania wzorów okolicznościowych tortów na tablecie. – Jeśli klient ma swój pomysł, to też może go zaproponować, a my jeśli to tylko możliwe podejmiemy się realizacji – deklaruje Beata Samulak.

W kawiarni szeroki wybór kaw: klasycznych, deserowych, mrożonych oraz innych napoi. Warto zwrócić uwagę na herbaty Sir Williams.
- To herbata dla koneserów. Jako pierwsi w kraju mamy herbaty z nowej kolekcji na 2015 r. – podkreśla właścicielka Beata Samulak.
W bistro dostępne są szybkie przekąski. Można spróbować: zapiekanki, pizzy, hot-doga, są również lody i desery lodowe. - Kawiarnię obsługują ludzie z pasją. Łącznie zatrudniliśmy sześć osób. Wszyscy przeszli profesjonalne szkolenia – mówi Beata Samulak.

Jeśli chodzi o stoiska spożywcze to świadomy wybór właścicieli zadecydował, iż na półki trafił towar wyselekcjonowany pod względem jakości. Szeroki wybór przekąsek, stoisko ze zdrową żywnością, są alkohole z wyższej półki, ale i dział z winami na różne okazje.

- Poszczególne półki są odpowiednio opisane i podpowiadają, które wino wybrać na randkę, spotkanie z przyjaciółmi, do obiadu. To bardzo dobry pomysł, który klienci bardzo polubili – wyjaśnia Beata Samulak.

Właściciele planują, iż w codziennej działalności będą się starali zaskakiwać klientów wszelkiego rodzaju atrakcjami z okazji świat i innych ważnych dat w kalendarzu.


Piekarnia – Cukiernia – Kawiarnia – Bistro
ul. Myszkowskiej 51c
tel. 694 510 645

godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 5.00 – 23.00, niedziela 12.00 – 23.00

https://www.facebook.com/pages/Kawiarnia-Delikatesy-Piekarnia-Musialik/342041969302041?fref=ts
 

(fot. Piotr Wojaczek)
 

17

GRU

2014

17699

razy

czytano