Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Grupa Aktywnych Pań w Pszczynie

Grupa Aktywnych Pań w Pszczynie

Aktywne Panie co środę spotykają się i wspólnie ćwiczą w sali Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach. Same przyznają dbają nie tylko o kondycję, ale i wspólnie integrują się organizując wyjazdy turystyczne.

- Tym razem za cel podróży wybrałyśmy wraz z naszą grupą sympatyków Pszczynę. Muzeum Zamkowe, Stary Rynek i miasteczko zrobiły na nas bardzo dobre wrażenie – mówi Joanna Jarosz z Grupy Aktywnych Pań. – To już nasza mała tradycja, iż co roku wspólnie wyjeżdżamy.

Grupa Aktywnych Pań związała się przed 16 lat. Jest nieformalna, ale regularnie co środy organizuje popołudnia z gimnastyką dla pań dojrzałych.

- Stawiamy na ćwiczenia, które wpływają na wzmocnienie mięśni, poprawę kondycji, lepsze samopoczucie. Naszym celem nie jest gimnastka, która sprawi, iż panie padną na kolona i nie będą chciały do nas więcej przyjść – mówi prowadząca charytatywnie zajęcia Halina Tabaka.

Grupa ma charakter otwarty, jeśli ktoś ma ochotę może dołączyć. Wystarczy przyjść w środę do Zespołu Szkół im. T. Kościuszki przy ul. Myszkowskiej.

Informacja dodatkowa:
Grupa Aktywnych Pań - gimnastyka dla pań dojrzałych
Informacje i szczegóły oraz zajęcia - każda środa, godz. 18.00, sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Żarkach.

 

16

WRZ

2015

1469

razy

czytano