Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Kameralne cztery kąty dla turysty

Kameralne cztery kąty dla turysty

Cztery nowoczesne pokoje z łazienkami, dwie kuchnie, przyjazna atmosfera to podstawowe zalety Jurajskich Pokoi Gościnnych w Żarkach. Z miesiąca na miesiąc przybywa nowych obiektów noclegowych w Gminie Żarki. Kolejny w całości przeznaczony do dyspozycji gości powstał nieopodal centrum atrakcyjnego jurajskiego miasteczka w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

- Dysponuję czterema dwuosobowymi pokojami, z możliwością dostawki. Mogę przyjąć od 8 do 12 gości – informuje Karol Podlejski, właściciel Jurajskich Pokoi Gościnnych. – W każdym pokoju jest łazienka oraz WiFI. Do dyspozycji gości są dwie w pełni wyposażone kuchnie (lodówka, zmywarka, mikrofalówka, czajnik, płyta indukcyjna, naczynia, garnki). Goście mogą korzystać także z bezpłatnego parkingu na terenie obiektu, miejsca do grillowania oraz przydomowego ogrodu.

Obiekt znajduje się przy bardzo spokojnej ulicy. Niedaleko stąd do centrum Żarek, nowej atrakcji Jury – Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach, czy ścieżek pieszo-rowerowych.

- Ten dom przygotowany został z myślą o turystach indywidualnych, ale i firmach – mówi Karol Podlejski. – Atutem z pewnością jest bliskość jurajskich atrakcji oraz położenie miasteczka na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich, którymi porusza się sporo osób poszukujących noclegu.

Na miejscu nie są przygotowywane posiłki, ale oddanie do użytku dwóch kuchni z pewnością ułatwia samodzielne przygotowanie śniadań, czy kolacji.

- W Żarkach powstało kilka obiektów gastronomicznych o bardzo dobrym poziomie. Zamówienie śniadania, czy obiadu nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy zapytać o taką możliwość – dodaje Karol Podlejski. – Z resztą każdy turysta otrzymuje od na miejscu pełną informację o możliwościach skorzystania z posiłków, ale przede wszystkim o możliwość spędzania wolnego czasu.

INFO:
Jurajskie Pokoje Gościnne
Karol Podlejski
Ul. Mokra 13, 42 – 310 Żarki
tel. 797 487 612
mail:jurajskiepokoje@gmail.com
http://www.nocowanie.pl/noclegi/zarki/kwatery_i_pokoje/147537/

 

18

MAR

2016

1416

razy

czytano