Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Zgłoś pomysł do Strategii Rozwoju Miasta i Gminy.

Zgłoś pomysł do Strategii Rozwoju Miasta i Gminy.

W poniedziałek (30.05.) gimnazjaliści na sesji Rady Miejskiej mówili o tym, jak powinna się rozwijać gmina Żarki. Budowana jest Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Żarki. Młodzi zasugerowali rozwój infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, likwidację dzikich wysypisk, kino i budowę krytego basenu.  Zostali wysłuchani przez radnych Rady Miejskiej, burmistrza, sołtysów, przewodniczących osiedli i kierowników jednostek organizacyjnych.

- Trwają prace nad Strategią Rozwoju Miasta i Gminy Żarki na lata 2016-2023. Dokument jest nadal otwarty na pomysły mieszkańców. Zachęcamy do przesłania swoich propozycji zadań, które powinny być realizowane w najbliższych latach  – zachęca burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski. - Czekam na głos mieszkańców.

Karta zadań dostępna jest pod adresem: http://www.umigzarki.pl/aktualnosci/3631
Na wypełnione karty zadań przez  mieszkańców czekamy do 6 czerwca, warto jednak wysłać je już dzisiaj na adres: poczta@umigzarki.pl

Prosimy przy przesyłaniu karty zaznaczyć, której z domen dotyczy zgłaszany pomysł (Domena 1 – Ekologia; Domena 2 – Turystyka;  Domena 3 – Przedsiębiorczość/Rynek pracy; Domena 4 – Jakość życia).

31

MAJ

2016

1184

razy

czytano