środa, 22 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Emil, Roma
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Damian Trepka, czeka na GŁOS.

Strona główna » Aktualności » Damian Trepka, czeka na GŁOS.

wielkość tekstu:A | A | A

Damian Trepka z Żarek startuje w konkursie Mister Polski 2017. Czy pomożecie mu zdobyć, jak największą liczbę głosów? Już dzisiaj od 20:00 rusza system SMS, prosimy o wsparcie, ponieważ osoba z największą liczbą oddanych głosów przejdzie automatycznie do finału. Smsy można wysyłać do 14.06 do godziny 20:00. Gala półfinalowa będzie transmitowana na kanale Misterpoland na YouTube. CZEKAMY NA WSPARCIE DLA BARDZO PRZYSTOJNEGO ŻARCZANINA. 

Warto wiedzieć, iż Gala półfinalowa będzie transmitowana na kanale Misterpoland na YouTube.


Fot. Wojtek Mosiołek
Mister Polski JAGA HUPAŁO _born to create akademia makijażu mokotowska Ozonee Semilac KolumnaPark *** Hotel & Restauracja

 

czytano: 744 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-06-09 10:17:21

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 9