Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Wspólne bieganie. Zaproszenie

Wspólne bieganie. Zaproszenie

Chcesz zacząć biegać, a boisz się spróbować ? Biegałeś kiedyś,  ale nie masz motywacji do treningów? Zapraszamy do nowej grupy początkującej! Treningi odbywać się będą w każdy wtorek oraz czwartek o godzinie 19.00, miejsce zbiórki ul. Czarka w Żarkach.

Na dobry początek 30 minut marszobiegu (2 min biegu, 1 min marszu). Projekt grupy Biegaj z Żarkami z gminy Żarki uzyskał dofinansowanie ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu.
Grant na realizację projektu „Aktywni dla zdrowia” otrzymała grupa Biegaj z Żarkami pod patronatem Ludowego Klubu Sportowego „Zieloni” Żarki.

Celem projektu jest zachęcenie do aktywnego i zdrowszego trybu życia mieszkańców gminy. Warsztaty przewidują spotkanie z fizjoterapeutą, zakup strojów sportowych oraz sprzętu do ćwiczeń. Choć celem jest głównie zaktywizowanie osób starszych, to uczestniczyć w projekcie mogą także wszyscy ci, którym idea zdrowego stylu życia jest bliska sercu.

 

08

WRZ

2017

819

razy

czytano