Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Jurajskie Marsze na Orientację. Zgłoszenia do 23 maja.

Jurajskie Marsze na Orientację. Zgłoszenia do 23 maja.

Gmina Żarki jest jednym z partnerów XVIII Jurajskich Marszy na Orientację. Trasa przebiega przez Suliszowice do Siedlca. Zgłoszenia są przyjmowane do 23 maja, marsze odbędą się w dniu 25 maja. Uczestnicy walczą o Puchar Wójta Gminy Janów  i Starosty Częstochowskiego. Współudział w imprezie zadeklarowało również LGD Partnerstwo Północnej Jury w Złotym Potoku.

Impreza zostanie rozegrana w kilku kategoriach wiekowych. W klasyfikacji drużynowej w  imprezie mogą uczestniczyć zespoły z kół  PTSM w szkołach   podstawowych i gimnazjach oraz zespoły i osoby z innych środowisk. Podczas marszu należy wykonać zadania krajoznawczo – turystyczne i z zakresu orientacji terenowej. Na mecie czekają dodatkowe zadania  m.in. obliczanie odległości i azymutu i wypełnienie  testu krajoznawczo – turystyczny. Miejsce startu oraz biuro zawodów w Suliszowicach przy Strażnicy. Meta zawodów na parkingu Siedlec Źródła.

 Przebieg imprezy:

      9.00 – początek pracy sekretariatu na parkingu
      9.30 – otwarcie imprezy  
      9.45 – wyjazd uczestników do Suliszowic
    13.30 – zakończenie imprezy ( rozdanie dyplomów i nagród)
    14.00 – wyjazd uczestników do Częstochowy

Zgłoszenia i wpisowe:

Przyjmowane są do 23 maja (środa) w biurze Oddziału PTSM  ul. Krakowska 29  ( parter), w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10.00 - 12.00, informacje tel.  (34) 324-45-95. Wpisowe wynosi    10.00 zł   -  płatne w biurze Oddziału lub na starcie. Członkowie PTSM mają zniżkę w wysokości 2 zł.

Organizatorzy:
Oddział PTSM w Częstochowie
Koło PTSM przy VI LO im. J. Dąbrowskiego w Częstochowie
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Siedlcu


Regulamin dostępny poniżej.

 

04

MAJ

2018

1030

razy

czytano